“Mehdi gelmeyecek” diyerek düzenledikleri sempozyumda uyuyan uyuyana!

Erkan Arkut

“Mehdi gelmeyecek” diyerek düzenledikleri sempozyumda uyuyan uyuyana!

Size sürekli anlatıyorum ya, her yerde “Mehdi gelmeyecek” diye toplantılar, televizyon programları, paneller düzenliyorlar. Hiç üşenmeyip bayağı organizasyon yapıyor, broşürler bastırıyorlar. Mehdi gelmeyecekse bu yaşadıkları panik atak nedir pek anlaşılır gibi değil. Mehdi gelmeyecekse gidin evinize sakin sakin oturun değil mi, neden bu kadar telaşa kapılıyor, organizasyondan organizasyona koşuyorsunuz?

Bakın Allah’ın hikmeti, son yapılan “Mehdi gelmeyecek” sempozyumunda konuşmacılar ve dinleyiciler, nerdeyse hepsi uyumuş! Hepsini o kadar meskenet sarmış ki, Allah “Mehdi gelmeyecek” konuşmalarını onlara dinletmemiş.

Sempozyuma katılan Mustafa Karaalioğlu, “Mehdi Gelmeyecek Sempozyumu için” “Akşama kadar, son konuşmacının son cümlesine kadar yerimden kımıldayamadım.”
Arada Prof Görmez’e takıldım, “Hocam ayrılamıyorsunuz buradan” dedim. “Ayrılacak gibi değil ki. Çok önemli şeyler konuşuluyor” demiş! Yerlerinden bile kıpırdayamadılar, çünkü bütün salon uyukluyordu.

“Mehdi gelmeyecek” diye çırpınmalarının, böyle sempozyumlar düzenlemelerinin nedeni aslında şu: Hepsi Hz. Mehdi’nin geliş alametlerinin çıktığını çok iyi biliyorlar, Hz. Mehdi’nin geldiğinden emin olduklarından panikliyorlar. Gerçekten de haklılar, Hz. Mehdi de geldi, Hz. İsa’da. Sadece zuhur vaktini bekliyorlar.  

İngiliz derin devleti Gülen örgütünü Mehdiyeti ortadan kaldırmak için harekete geçirdi, Mehdiyeti durdurmak için kendi çaplarında Gülen hareketini desteklediler. Çünkü Gülen hareketi de Mehdiyet karşıtıydı, ama kurdukları tuzak Allah tarafından bozuldu.

İngiliz derin devleti İslamiyet’i yok edip yerine homoseksüelliğin ve evrimin hâkim olduğu Rumiliği getirmeyi planlamıştı, bu oyunları da deşifre oldu.

Sonuç olarak Bediüzzaman Mehdiyeti tüm detayları anlatmış, Hicri 1400'de geleceğini müjdelemiş ve kendisinin Mehdi'ye zemin hazırladığını söylemiştir. Allah Süleyman'a Zülkarneyn'e nasıl hâkimiyeti nasip ettiyse Hz. Mehdi'ye de edecektir. Allah hâkimiyeti kime nasip edeceğini en iyi bilendir. Allah Kuran'da dünyayı İslam'a nasıl daha önce hâkim ettiyse Mehdi devrinde de hâkim edecektir ve kimse Hz. Mehdi’nin zuhurunu asla engelleyemeyecektir.

Tüm yazılarım: https://erkanarkutyaziyor.wordpress.com/

1.11.2016 (Erkan Arkut)

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
hz mehdi 2019 ramazan kabe
mehdi 20196 Kas 2016 08:36:17
Harika bir yazı ellerinize düşüncelerinize sağlık. Allahın varlığını kabul edip inananlar takımında olmalinız güzel uyuyanlar uyandıkları zaman uyananlar tarafından asla affedilmezler www.ashabikehfciler.com uyandığına dair bilgiler var akıl karıştırıcı. Bende sizin gibi düşünüyorum Mehdi zuhur etti sadece emri bekliyor. Çünkü Ashabikehf uyanmış ise mehdiyi bulacaklardır. Bende ulaşmaya çalıştım ancak cevap alamadım. S.a.
Ebu 1 Kas 2016 21:37:43

DİĞER YAZILAR

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez “İslam’da kadın dövmek yok!” diye açıklama yapsın!

Mesnevi’nin Kuran’a göre yanlışları ve Rumilik tehlikesi -1

İnsanlar 02.02.2022 saat 22:00 tarihini unutmasınlar, bir yere not alsınlar…

Mümin için dünya hayatında yaşarken iki yol var, birini seçmek gerek...

Her sene Survivor programında insanların insanlıktan çıkmasını mı seyredeceğiz?

Fatih Altaylı boş yere köhne evrim teorisini kurtarmaya çabalıyor!

Alman gazeteci Udo Ulfkotte: CIA’ye çalışan Türk gazeteciler var!

David Lloyd George: Atatürk yüzünden Türkiye’yi parçalayamadık!

Peygamberimiz Suriye’de yaşanacakları detay detay hadislerinde anlatmış!