Yerli Dedektör Markası Nokta Makro Dedektör

Yerli Dedektör Markası Nokta Makro Dedektör

Yerli Dedektör Markası Nokta Makro Dedektör

Su altı taraması yapmak istediğinizde veya toprak altında bulunan değerli bir cismi tespit etmek için kullanacağız dedektörler arama derinliği, sonuçlarının kesinliği gibi özelliklere bakarak tercih edilmektedir. Dünya genelinde kullanılan dedektör teknolojileri ve sunmuş olduğu farklı özelliklere sahip olan Nokta Makro Dedektör ülkemize de dedektör pazarının tamamını hakimdir. Profesyonel bir ekip tarafından son teknoloji kullanılarak üretilen dedektörler hem fiyat açısından size avantaj sağlamaktadır hem de ithal bir dedektör ile ilgili sahip olabileceğiniz bütün özelliklerden daha fazlasını size sunmaktadır. İthal bir dedektör ile kıyasladığınızda veya muadil ürün kıyaslaması yaptığınızda daha derinlerde daha kolay bir şekilde arama yapabileceğiniz Nokta Makro Dedektör ürünleri aynı zamanda daha kesin sonuçlar vermektedir. Dedektör kullanıcıları için arama süresince alınacak sonuçların doğru olması çok önemlidir. Nokta Makro Dedektör ürünleriyle arama kesinliği daha yüksek olan ürünlerdir. Özellik bakımından da ithal ürünlere göre daha fazla özelliğe sahip olan ve daha fazla teknolojinin kullanıldığı Nokta Makro Dedektör ürünleri aynı zamanda ekonomik olarak satın alınmaktadır. Muadil bir dedektörün yurt dışından ithal ettiğinizde Nokta Makro Dedektör ürünlerine göre en az 3 veya 4 kat daha fazla para ödemeniz gerekecektir. Ekonomik olması daha fazla özellik sunması ve aynı zamanda servis hizmeti ile fark yaratması Nokta Makro Dedektör ürünlerini tercih edilmesini sağlamıştır.

 

Nokta Makro Dedektör Ürünlerinin Avantajları

 

Dedektör kullanıcılar için olası arıza veya bakım durumunda daha kısa sürede servis hizmeti almak hayati öneme sahiptir. İthal olarak satın alacağınız bir ürünün servise alınması için en az 1 ay beklemeniz gerekecektir Bu süre Nokta Makro Dedektör ürünlerinde ise iki veya üç gündür. 3 gün sonunda ürünün servis hizmeti almış şekilde size teslim edilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik olarak daha gelişmiş ürünleri sizlere sunan ve daha düşük maliyetlerle sahip olmanızı sağlayan Nokta Makro Dedektör ürünleri sizlere farklı dedektör türleri sunmaktadır.

 

Dedektör Çeşitleri

 

1 ) Simplexdedektör;

 

Ip68 sertifikasına sahip olarak sizlere sunulan simplexdedektör aynı zamanda toprak altında 60 metreye kadar arama yapabileceğiniz bir dedektör türüdür. Su geçirmez özelliğe sahip olan ve toza karşı dayanıklılığı ile bilinen simplexdedektör bu alanda profesyonel olarak kullanılan bir dedektör olarak bilinmektedir. Özellikle altın araması yaptığınızda kullanabileceğiniz altın dedektörleri, define dedektörleri ve su altında çalışma özelliğine sahip olan simplexdedektör ile aradığınız ürünü daha kolay bir şekilde daha kısa sürede tespit edebiliyorsunuz. Muadil dedektör ürünlerini tercih etmek istediğinizde yurt dışından ithal olarak getirilen bir direktör için en az 3 kat daha yüksek fiyat ödeyerek satın alabiliyorsunuz.

 

2 ) PulseDivededektör; İkili bir set olarak sizlere sunulan ve ikisi bir arada olarak bilinen bu dedektör su altı araştırmalarında kullanılan bir dedektörtür. Pulsedivededektör resmi kurumlar tarafından da kullanılan ve su altı araştırmaları yapılan kurumlar tarafından da tercih edilen bir detektördür. PulseDivededektör 60 metrede karşılaşmış oldu basınçlarda çalışabilmektedir. İthal olarak tercih edeceğiniz dedektörler ise 60 metre derinlikte karşılaştıkları basınçta çalışamazlar ve sizi zor durumda bırakırlar. Pulsedive ise bu derinlikte karşılaştığı basınçtan etkilenmez ve profesyonel bir şekilde çalışmaya devam ederler. 60 metre derinlikte çalışabilen bir dedektör olmasının yanı sıra vermiş oldu sonuçlar bakımından da ithal ürünlere göre daha kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlayan Nokta Makro Dedektör ürünleri sizlere sunulan ve yerli bir ürünü olan Pulsedivededektör ülkemizde olduğu gibi yurt dışında da resmi kurumlarda kullanılmaktadır.

 

3 ) Inveniodedektör;

 

 

 

Teknolojik bir dedektör olarak sizlere sunulan, ikili set olarak kullanabileceğiniz İnveniodedektör teknolojinin son noktası olarak sizlere sunuluyor. Dünya genelinde en derinde arama yapabilen dedektör olarak bilinen İnveniodedektör aynı zamanda tespit edilen ürünün şeklini ve boyutunu sizlere çizim yaparak göstermektedir. Ürünün değerli mi yoksa değersiz mi olduğunda anlayan ve altın, gümüş ve diğer metal cisimleri sınıflandıran dedektör profesyonel bir yapay zekaya sahiptir. Nokta Makro Dedektör ürünü olan İnveniodedektör teknolojik özellikler bakımından da en üst seviye de yer almaktadır. Kablosuz bağlantı yapabileceğiniz ve profesyonel bir şekilde kullanabileceğiniz inveniodedektör aynı zamanda dinamik ve statik arama modlarına sahiptir. Internete bağlayarak kullanabileceğiniz ve uzaktan yönetebileceğiniz bu dedektör ile istediğiniz coğrafi alanda arama yapabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde arama yapabileceğiniz, arama tablosu üzerinde yer alan metal sınıflarından dilediğinizi seçerek spesifik arama yapabileceğiniz İnveniodedektör ile uzaktan arama yapabilirsiniz. Dedektör olarak kullanılan ve özellikle altın arayanlar için bulunmaz nimet olan İnveniodedektör benzer özelliklere sahip bir cihaz ile kıyaslandığında oldukça ekonomik kalmaktadır. Muadil bir ürün satın almak istediğinizde veya yurt dışından ithal etmek istediğinizde en az 4 kat daha fazla para ödeyeceğiniz bir ürünü çok ekonomik fiyatlara yerli olarak satın alabiliyorsunuz.

 

 

24.08.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz