Yemek Masalarının Süsü Runner

Yemek Masalarının Süsü Runner

Yemek Masalarının Süsü Runner

Yemek masalarının olmazsa olmazlarından olan runner ile şıklık ayağınıza geliyor. Masanın tam ortasına serilen dar ve uzun bir örtü olan runner masanın çok daha şık görünmesini sağlar. Masanın aktif kullanılmadığı zamanlarda runner üzerine konulan dekoratif objelerle şık bir dekor yakalanır. Yemek zamanı ise masa örtüsünün üzerine serilen runner üzerinde yemekler servis edilebilir. Her bir kişi içim Amerikan servis açılırken, ortaya konulan ikramlıklar için runner kullanılır. Böylece masanızdaki ikramlar ön plana çıktığı gibi şık ve iştah açıcı bir masada yemek keydi de yaşanır.

Modeller Neler?

Runner modelleri saymakla bitemeyecek kadar çoktur. Eğer ki şık akşam yemekleriniz için yemek takımlarınızı çıkarıyorsanız dantelli, püsküllü gibi daha klasik runner modellerini tercih edebilirsiniz. Yemek dışında masanızın üzerinde dekor olarak duracak olanı ise el yapımı ürünlerden ya da jüt gibi özel kumaşlardan seçebilirsiniz. Genel olarak runner yapımı için kumaş tercih edilir. Kumaşın renk ve deseni runnera havasını veren en önemli öğedir. Sade runner tercih edenlerdenseniz bir çerçeve ya da iki kenarda yer alan baskı ya da püskül gibi ufak detaylar yeterli olacaktır.

Runner sadece yemek odalarında değil mutfaklarda da tercih edilen bir üründür. Mutfak masanız için daha canlı ve enerjik ürünler tercih edebilirsiniz. Eğer sade ve modern bir dekor sahibi iseniz sadelikten şaşmayabilirsiniz.

Siz de tüm runner modelleri için https://www.madamecoco.com/runner-amerikan-servis/ adresini ziyaret edebilir ve ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

30.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz