Saç Açıcı Ürünler Ve Etkileri

Saç Açıcı Ürünler Ve Etkileri

Saç Açıcı Ürünler Ve Etkileri

İlk olarak mevsim, hava, klima, stres biz insanları saç konusunda fazlaca etkilemektedir. Saç düzenli bakım gerektiren narin bir yapıdır. Saç rengi değişiklikleri için saçları kırmadan koparmadan yapmaya özen göstermek gerekir. Kadınların bazıları bu işlemi kendisi yaparken bazılarında profesyonel destek almaktadır. İki çeşit saç açıcı bulunmaktadır.

Toz Saç Açıcı Kullanımı

Toz saç açıcı uzun yıllardır profesyonel kullanılan açıcılardır. Daha tehlikeli daha çok bu işin ehli olmak gerekiyor ve her yerde bu üründen bulunmuyor.

Krem Saç Açıcı Kullanımı

Krem saç açıcı oksidan olarak geçiyor. Oksidanların yapılacak boya rengine ve hazırda kullanılan saç rengine göre numarası vardır bu numaralar önemlidir. 10’luk oksidan saç rengini 1 ton açıp koyu renk yapılacaksa kullanılır. 20’lik oksidan vardır saç rengini 2 ton açıp ara tonları yapan bir oksidindir ve hasar vermez. 30’luk oksidan vardır saç renginin açık tonlara kadar açar. 40’lık oksidan saçları beyaza kadar açar. Dikkatlice kullanılmalıdır. Saç açıcı ürünlere https://www.cosmetica.com.tr/sac-renk-acicilar/ sitesinden kolayca ulaşabilirsiniz.

28.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz