Paralel Operasyonu Şahinbey Belediyesi'ne Sıçradı.

Paralel Operasyonu Şahinbey Belediyesi'ne Sıçradı.

Paralel Operasyonu Şahinbey Belediyesi'ne Sıçradı.

15 Temmuz Darbe Girişimi'nin ardından Türkiye genelinde başlayan paralel yapı operasyonları sürerken, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve GASKİ'nin ardından şimdi de Şahinbey Belediyesi'nde paralel yapıyla ilgili oldukları tespit edilen 9 kişi açığa alındı.
 
Gaziantep merkez Şahinbey Belediyesi'nin resmi internet sayfasında "ÖNEMLİ DUYURU"  başlığı ile verilen açıklamada şöyle denildi:
 
15 Temmuz 2016 tarihinde Paralel ihanet çetesi tarafından düzenlenen kanlı ve alçakça yapılan darbe teşebbüsü  sonunda yapmış olduğumuz değerlendirmeler neticesinde Şahinbey Belediyesi bünyesinde paralel yapı ile irtibatlı olduğu düşünülen 9 Memur açığa alınmış, bu kişiler hakkında soruşturma başlatılmıştır.
 
Kamuoyunun takdirlerine saygı ile sunulur.
20.07.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (3)

Yorum Yaz
Şahinbey Belediyesini temizlemek için kimin alınması gerektiği açık değil mi? Vah şamil Vah o da her şeyi bildiğini zannediyor....
bekir21 Tem 2016 11:04:20
camide namaz kılan cemaat de mı paralel sana kalsa ne kadar müslüman varsa paralel senin derdin dinle bunu anlamak zor değil. Bu darbeyi yapanların çok kısmı atatürk askeriyiz diyen laikler olduğuna göre kemalistler daha teklikeli demekki. Biz Allaha ve dinine yaslandık feto yada atatürke değil.
garaudy e sözüm20 Tem 2016 15:02:23
Yazdim..dedim..buradan sessiz ce ifade ettim...paralel demek dindar kisvesine burunenler demektir...suanda hepsi delige girer gibi sinleniyorlar...o kirkayak da kermes yapan larin...allaben icinde kermes yapanlarin yuzde 90 i direk yada dolayli feto dur...tahmaz lar gitmeden feto yu temizleyemezsiniz...her sokaktaki kuran kurslarinda pdy..orgutleniyor...hic sevmem ama sandikla geldi sandikla gidecek tayyip bey...eger aklini toplayip Ataturke cumhuriyete demokrasiye vede parlementoya yaslanmazsa...bu vakif di.. k.kursuydu..oralara sinenler onu 5 yil icinde sarayin onunde ne yazikki asarlar...ne yazikki.
Garaudy 20 Tem 2016 12:56:27