Küme düşen Gaziantepspor için inceleme başlatıldığı iddiası

Küme düşen Gaziantepspor için inceleme başlatıldığı iddiası

geçmiş hesaplar incelenecek miş

Gaziantepspor'un kötü gidişinden ve sonuıçta küme düşmesi ile sonuçlanan gelişmelerde hedefin ne olduğu anlaşılmadı.

Seçim sat-hı Mailine girildiği bugünlerde kulübün resmi internet sitesinden çarpıcı bir paylaşım yapıldı.

İnceleme sonucunda nelerin elde edileceğiise merak konusu.

İŞTE O PAYLAŞIM


Kulübümüz için inceleme başlatılmıştır

 

Yarım asırlık tarihi ve marka değeri ile Türk Futbolunda önemli bir yere sahip olan Gaziantepspor Kulübü, geçmiş yönetimlerin içini boşaltarak ağır bir borç yüküne sokması nedeni ile her gün gelen haciz kâğıtları ve en önemlisi FIFA dosyalarından gelen cezalar nedeni ile sportif açıdan yürütülemez hale gelmiştir.

 

Gaziantepspor’umuz tarihin tozlu sayfalarında yerini almaması ve Gaziantepspor’u düştüğü bu duruma sokanlardan hesap sormak adına mücadelemizi sürdürerek, gerekli tüm girişimleri yapmış ve bugün itibari ile önemli bir adım daha atmış bulunmaktayız. Sayın Valimiz Davut Gül’ün talimatları ile Gaziantep Valiliği bünyesinde kurulan soruşturma ekibi ile Gaziantepspor’umuzun geçmiş tüm hesap ve dosyaları incelenmeye alınmıştır. Kulübümüz soruşturma kuruluna gerekli tüm evrakları arşivlerden çıkartıp teslim etmiş ve incelemenin her safhasını titizlikle takip edilecektir.

 

Gaziantepspor Kulübünü içinde bulunduğu bu duruma sokanlardan sonuna kadar hesap sorulacak ve adli tüm girişimler yapılacaktır.

 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

 

 

Hasan ŞAHİN

Gaziantepspor Kulübü Başkanı

19.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz