Konforlu Kayseri Estetik Cerrahi

Konforlu Kayseri Estetik Cerrahi

Konforlu Kayseri Estetik Cerrahi

Estetik operasyonlar için eskiye nazaran çok daha fazla talep vardır. İnsanlar, estetik alanında yetkin hekimleri tercih ederek, operasyon yaptırırlar. Estetik operasyon konusunda iyi bir eğitim almış olan www.teomaneskitascioglu.com aynı zamanda yılların birikimine sahiptir. Adres üzerinden hekime ulaşmak mümkündür.

Uzman hekim, birçok estetik müdahaleyi başarıyla gerçekleştiriyor. Bu sebeple,kayseri estetik için uzman hekim öne çıkıyor. En yeni ve en konforlu tedavi modellerini uygulayan, Teoman Eskitaşçıoğlu, hastaların güvenini kazanmayı başarmış durumdadır.

Estetik Cerrahi

Uzman hekim, kayseri estetik cerrahi alanında oldukça kapsamlı hizmet sunuyor. Birçok estetik sorun için hastalar, hekimin kapısını çalıyorlar.

  • Burun Estetiği
  • Kulak Estetiği
  • Kırışıklık Tedavisi
  • Meme Küçültme
  • Meme Büyütme
  • Karın Germe

Bu ve başka birçok hizmeti sunan uzman hekim ayrıca, Luposuction ve PRP gibi uygulamalarla insanlara yardımcı oluyor. Estetik alanındaki en son gelişmeleri yakından takip edip, merkezinde uygulayan hekim bundan dolayı pek çok kişinin tercihi oluyor.

Plastik Cerrahi

İnsanlar vücutlarının bir bölgesinden rahatsızlık duyabilirler. Bu bölgenin cerrahi operasyonla düzeltilmesine plastik cerrahi denir. Bu operasyonu yapan uzman hekime de plastik cerrahi uzmanı deniyor. Alanında uzman olan, Teoman Eskitaşçıoğlu, kayseri plastik cerrahi konusunda başarılı uygulamalarıyla dikkat çekiyor. Karın bölgesi, Göğüs bölgesi ve Göz bölgesine uygulanan Plastik Cerrahi hem lokal anestezi hem de genel anestezi ile uygulanıyor.

18.11.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz