Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, personelleri ile bir araya geldi.

Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, personelleri ile bir araya geldi.

Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, personelleri ile bir araya geldi.

Personelin sorun ve şikayetlerini de dinleyen Başkan Doğan, çalışanlarına emekleri ve fedakarlıklarından dolayı teşekkür etti.

Toplantıda bir konuşma yapan başkan Ali Doğan “Geçtiğimiz 8 aylık sürede ki özverili çalışmalarınızdan dolayı öncelikle hepinize teşekkür ederim. Belediyemizde vatandaşlarımıza yönelik  hizmetler şuana kadar olduğu gibi önümüzdeki süreçte de iyi yürütülmeli.

Vatandaşa her konuda yardımcı olunmalı ve her vatandaşa eşit davranılmalıdır. Siz değerli mesai arkadaşlarımızın da gayretleri ile belediye olarak yapacağımız hizmetlerle Karkamış’a ciddi hizmetler katarak  önemli mesafe kat edeceğimize yürekten inanıyorum.

Bu vesileyle Karkamış için “CANLA, BAŞLA” çalışarak ilçemizin her yıl pozitif yönde değişim ve gelişmesine katkı sağlayacağız.

Göreve geldiğimiz günden beri, Karkamış’da çok güzel işler yapıldı. Bundan sonrada bu güzel hizmetleri muhakkak arttırarak devam ettireceğiz. Önceliğimiz her zaman vatandaşlarımızın memnuniyeti olmalıdır. Vatandaşımızı hiçbir zaman geri çevirmeyin ve onların istek, şikayet ve önerilerini dinleyin, çözüm noktasında da ilgili birim amirlerinizle bu sorunları paylaşın.” dedi.

gaziantephaberler.com

27.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz