Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'ın İmamoğlu'na yönelik 'özür' açıklamasına tepki: Oldu!

Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'ın İmamoğlu'na yönelik 'özür' açıklamasına tepki: Oldu!

Kaftancıoğlu'ndan Erdoğan'ın İmamoğlu'na yönelik 'özür' açıklamasına tepki: Oldu!

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Seçilmiş İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik, ''Böyle bir kişi benim milletimden başta Ordu valimizden özür dilemedikçe böyle bir adaylığa layık olmak, böyle bir makama gelemez'' sözlerine tepki gösterdi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, katıldığı 94 Ruhuyla Cihannüma ve Kadim Dostlar Buluşması'nda yaptığı konuşmada CHP'nin İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik ''Böyle bir kişi benim milletimden başta Ordu valimizden özür dilemedikçe böyle bir adaylığa layık olmak, böyle bir makama gelemez. Bu makamda bulunanların herşeyden önce edeple bu makama gelmesi lazım'' ifadelerini kullandı.

 

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Erdoğan'ın sözlerine sosyal medyadan tepki gösterdi. Kaftancıoğlu, ''Oldu! Millet iradesi mi? O da ne? Asıl özrü İBB kayyumu, İBB'nin olanaklarını,çalışanlarını AKP propagandası için kullanan ya da kullanılmasına göz yumanlar dilemeli. İBB 23 Haziran’dan itibaren bir avuç azınlığa değil 16 milyona hizmet edecek. Olması gerektiği gibi'' ifadelerini kullandı.

Canan Kaftancıoğlu@ccanannnnnn
 
 

Oldu!
Millet iradesi mi? O da ne?
Asıl özrü İBB kayyumu, İBB'nin olanaklarını,çalışanlarını AKP propagandası için kullanan ya da kullanılmasına göz yumanlar dilemeli
İBB 23 Haziran’dan itibaren bir avuç azınlığa değil 16 milyona hizmet edecek.
Olması gerektiği gibi

Yol TV@YolTV
 

"Ordu valimizden özür dilemedikçe böyle bir makama gelemez"

Kadim Dostlar Buluşması programında konuşan Erdoğan, İmamoğlu'nun VIP'ye alınmaması üzerine yaşanan olayları anımsatarak, Ordu valimizden özür dilemedikçe böyle bir makama gelemez, dedi.

 
Embedded video
18.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz