Hangi Gaziantep AKP Milletvekili,  Fenerbahçe'nin Transferine Sinirlendi

Hangi Gaziantep AKP Milletvekili, Fenerbahçe'nin Transferine Sinirlendi

Hangi Gaziantep AKP Milletvekili Fenerbahçe'nin Transferine Sinirlendi

Fenerbahçe yeni transferini art arda resmen duyurdu. Fenerbahçe'nin Gökhan Gönül transferi ise AKP Gaziantep Milletvekili Ali Şahin'i sinirlendirdi.

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Fenerbahçe, “SevgiLimitTanımaz” etiketiyle önce Mert Hakan Yandaş’ın Fenerbahçe forması giydiği anları paylaştı.

Fenerbahçe, daha sonra bir transfer haberi daha açıkladı. Beşiktaş'a veda eden Gökhan Gönül Fenerbahçe'ye imza atarken, transfer de resmen duyurulmuş oldu.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüz Gökhan Gönül'ü 1+1 yıllığına renklerine bağladı. Çubuklu formamız altında 9 sezonda 6 şanlı kupa kazanan Gökhan Gönül'e, Saracoğlu çimlerinde taraftarlarımızın limit tanımayan sevgisi ve desteğiyle yaşanacak nice başarılar diliyoruz. Yuvana hoş geldin Gökhan Gönül!" ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe, Gökhan Gönül transferini resmi Twitter hesabından bir videoyla duyururken, söz konusu paylaşımına, “#SevgiLimitTanımaz Biz Fenerbahçeliyiz” notunu düştü.

AKP'DEN TEPKİ

Fenerbahçe'nin Gökhan Gönül için paylaştığı klibe ise AKP Gaziantep Milletvekili Ali Şahin'den bir tepki geldi.

Fenerbahçe'nin paylaştığı videoyu alıntılayan Şahin, Göhkan Gönül'ün daha önce Fenerbahçe'den Beşiktaş'a gitmesini ve şimdi de geri Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye dönmesini ima ederek, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'u kasteden bir mesaj paylaştı. 

AKP'li Ali Şahin, Gökhan Gönül transferi için "Ne vizyon ama..." diye yazdı.

İşte Ali Şahin'in o paylaşımı:

 

6.08.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz