Gaziantep'te Fuhuş Operasyonu: Tutuklananlar Var

Gaziantep'te Fuhuş Operasyonu: Tutuklananlar Var

Operasyonda bir kadın kurtarıldı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne baglı ekipler tarafından düzenlenen  fuhuş  operasyonda gözaltına alınan 7 kişiden üçü tutuklanarak cezaevine konuldu.Polisler,  Zorla fuhuş yaptırıldığı belirtilen bir kadın ise  kurtarıldı. 

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliğine bağlı ekiplerimizce fuhuş olayları ile ilgili , İlimiz genelinde yapılan çalışmalar  ve operasyonlar neticesinde ; Fuhuş örgütü lideri olduğu tespit edilen C.K isimli şahıs ile örgüt üyesi S.K., D.G., A.Ö., Y.K., O.A ve E.Ö isimli 7 şüpheli şahıs yakalanaraka göz altına alındı. Yapılan operasyonlarda ayrıca suç örgütünün elinde bulunan ve zorla fuhuş yaptırıldığı tespit edilen bir bayanda örgütün elinden kurtarıldı.  Yapılan çalışmalarda, 1 adet tabanca ve tabancaya ait 11 adet fişek, 2 adet pompalı tüfek ve çok miktarda kesici ve delici madde de ele geçirildi.

" Kişi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Fuhşa Aracılık ve Yer Temin Etmek ve Zorla Fuhuş Yaptırmak ve 6136 SKM" suçlarından adliyeye sevk edilen toplam 7 şahıstan  3'ü tutuklandı, diğer şüpheliler haklarında yurt dışı yasağı ve adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. "

gaziantephaberler.com

8.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz