Gaziantep'te 15 Yaşındaki Çocuk, Polisi Kalbinden Bıçakladı

Gaziantep'te 15 Yaşındaki Çocuk, Polisi Kalbinden Bıçakladı

Gaziantep'te 15 Yaşındaki Çocuk, Polisi Kalbinden Bıçakladı

Gaziantep’te trafikte bir çevik kuvvet polisi ile tartışan ve yaşları 14, 15, 17 arasında değişen 3 çocuktan Selamettin Ç, (15) elindeki bıçakla 23 yaşındaki çevik kuvvet polisi İbrahim Halil Kılıç’ı kalbinden bıçaklayarak ağır yaraladı. 
Olay akşam saatlerinde Seyrantepe Mahallesi’nde meydana geldi. Sivil olarak Seyrantepe Mahallesi’nden şehir merkezine doğru gitmekte olan 23 yaşındaki İbrahim Halil Kılıç, kontrolsüz bir şekilde yola atlayan 3 çocuğu uyardı. Kılıç’ın uyarılarına aldırış etmeyen Selamettin Ç,. (15) üzerinde taşıdığı bıçağı çıkartarak polis memuru İbrahim Halil Kılıç’ın göğsüne sapladı.

Kılıç’ı yaralayarak paniğe kapılan Selamettin Ç,. (15) ve beraberindeki iki arkadaşı Ethem E., (17) ve Batuhan K., (14) olay yerinden uzaklaştı Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri yaralı polis memurunu 25 Aralık Devlet Hastanesi’ne getirdi. Kılıç’ı yaralayarak kaçan 3 çocuk polisin özverili çalışması sonucunda kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. Göğsüne aldığı bıçak darbesiyle ağır yaralanan polis memuru Kılıç, hastanenin acil bölümünde yapılan ilk müdahalenin ardından ameliyata alındı.

Polis memurunun yaralandığı haberini alan mesai arkadaşları 25 Aralık Devlet Hastanesi önüne geldi. Yaralı polis memurunun hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. 
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: Memohaber

 

7.07.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Kardeşimm Elbet Bir Günn Dönersin De Keşke Yapmasaydnnn
Fikret Tufann10 Tem 2016 19:08:57