Gaziantep Valisi Gül'den Öğrencilere  " Gülümseten " Tatil Açıklaması

Gaziantep Valisi Gül'den Öğrencilere " Gülümseten " Tatil Açıklaması

Okullar tatil mi. Vali Davut Gül ne dedi?

Mevsimin ilk karını gören Gaziantep'te okulların tatil edilip edilmeyeceği öğrenciler kadar öğretmeni ve servisçileri de ilgilendiriyordu.

Gaziantep'in komşu illerinden bazılarında yoğun kar yağışı nedeniyle okullar tatil edilirken, Gaziantep'te durum belirginsizliğini korudu gece saatlerine kadar.

Gaziantep Valisi Davut Gül, gece geç saatlerde Twitter hesabından yaptığı paylaşımla konuya netlik kazandırdı. Vali Gül'ün esprili paylaşımı soğuk havada insanların içini ısıttı.

Vali Gül öğrencilere yönelik  paylaşımında, " Sevgili kardeşlerim,Gaziantep’imize maalesef çok az kar yağdı ve yağan karda büyük ölçüde eridi.Çok istememe rağmen tatil ortamı oluşmadığı için isteğinizi yerine getiremedik:( öğretmenlerinizle  yılın son gününü geçireceksiniz,Allah zihin açıklığı versin,sizleri seviyoruz..."diye yazdı.

İŞTE VALİ GÜL'ÜN O PAYLAŞIMI

  
  1. Davut GÜL Retweetledi: Davut GÜL

    Sevgili kardeşlerim,Gaziantep’imize maalesef çok az kar yağdı ve yağan karda büyük ölçüde eridi.Çok istememe rağmen tatil ortamı oluşmadığı için isteğinizi yerine getiremedik:( öğretmenlerinizle yılın son gününü geçireceksiniz,Allah zihin açıklığı versin,sizleri seviyoruz...

    www.gaziantephaberler.com

     

31.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz