Gaziantep ALG, Kadınlar Liginde , deplasmanda 8 Gol attı

Gaziantep ALG, Kadınlar Liginde , deplasmanda 8 Gol attı

Gaziantep ALG, Kadınlar Liginde , deplasmanda 8 Gol attı

TFF kadınlar Futbol 1. Liginde mücadele eden Gaziantep Alg Spor Kadın Futbol Takımı 7. hafta karşılaştığı Fatih Vatan Sporu 8 - 0 yenerek başarısını sürdürdü.


Gaziantep Alg Spor farkını ortaya koymaya devam ediyor. ligde üst üste aldığı farklı galibiyetlerle adından oldukça söz ettiriyor. kadın futbolu camiasının en fazla konuşulan takımı haline gelen Gaziantep temsilcisi dur durak bilmiyor.


İstanbul Mimar Sinan stadında oynanan maçta ilk dakikalardan itibaren gol sesleri gelmeye başladı. ezici bir üstünlük ortaya koyan Gaziantep Alg spor deplasmanda olmasına ragmen oynadığı futbol ile göz doldurdu. takımı yanlız bırakmayan Gaziantep Pilot tayfa taraftar grubuda İstanbul'da maç boyunca desteğini sürdürdü. maçta golleri Gülbin 1 gol, Letago Madiba 3 gol, Emine 1 Gol Ebru 2 gol, ve Derya 1 gol attı. namaglup unvanını koruyan takım 2 hafta sonra karşılaşacağı Ataşehir Kadın Futbol takımının hazırlığına başladı.
"Şampiyonluğa Emin Adımlarla İlerliyoruz"


Maçtan sonra konuşan Gaziantep Alg Spor Kulübü Başkanı Ali Gözcü ise şunları söyledi; Şampiyonluğa emin adımlarla ilerliyoruz, takımın formda olması beni çok sevindirdi. kalan maçlarımızda aynı disiplin ve özveri ile devam edeceğimizi belirtmek isterim. takımın bütün antrenmanlarına da ayrıca vakit buldukça katılmaya çalışıyorum, hemen hemen bütün maçlarda özellikle deplasmanda takımını yalnız bırakmayan taraftarlarımıza ve yönetim kurulumuza da ayrıca teşekkür ediyorum. futbolcularımı ve teknik heyetimizi bu galibiyetten dolayı kutluyorum.

9.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz