Gaziantep ALG: 5 İstanbul Ataşehir Kadın: 2 ( TIKLA İZLE)

Gaziantep ALG: 5 İstanbul Ataşehir Kadın: 2 ( TIKLA İZLE)

Gaziantep ALG: 5 İstanbul Ataşehir Kadın: 2 ( TIKLA İZLE)

TFF Kadınlar 1.Ligin Gaziantep temsilcisi, Gaziantep ALG Spor Kulübü Takımı  İstanbul Ataşehir Kadın Futbol Takımını kendi evinde 5 – 2 mağlup etti.


Gaziantep Alg Spor, geçen yılın şampiyonu ve ligin birincisi olan İstanbul Ataşehir kadın futbol takımına nefes aldırmadı. Gaziantep Alg Sporun formda olduğu karşılaşmayı 1000’den fazla futbol sever izledi.

İlk yarıyı 1-0 önde kapatan Gaziantep temsilcisi 90 dakika boyunca üstünlüğünü korudu. 2. yarı müthiş bir performans sergileyen ALG 10 dakikada 3 gol birden atarak 4 – 0 öne geçti. Konuk takım kendisini toparlamaya çalışıp 2 gol atsa da, 5. golden kaçamadı. Alg’nin gollerini Dk. 26’da Zehra, Dk. 47’de Sevgi, Dk. 52’de Mislina, Dk. 61’de Seval ve Dk. 87’de ve yine Mislina attı. İstanbul Ataşehir’in gollerini ise, Dk. 60’da Mariem Hovit ve Dk. 65 Rahma G.Hars attı.

TIKLA İZLE

Maçtan sonra açıklama yapan kulüp başkanı Ali GÖZCÜ;

“Bu maç bizim için çok önem taşıyordu. Zor geçeceğini biliyorduk ve çok çalıştık. Takımımız kendi içinde bir oldu birlik oldu ve sonucunda da böylesine güzel ve farklı bir galibiyet aldık. Bütün takımı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Kızlarımız bizi şampiyonluğa götürecek biliyoruz. Ayrıca soğuk ve yağmura aldırmadan takımımızı yalnız bırakmayan Pilot Tayfa taraftar grubumuza ve taraftarlarımıza teşekkür ederim.” Dedi.

9.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz