Erkek Ayakkabı

Erkek Ayakkabı

Erkek Ayakkabı

Birçok farklı kategoride alıcılara sunulan erkek ayakkabı modelleri klasik- spor ve mokasen gibi çeşitlere ayrılıyor. Erkeklerin vazgeçilmez giyim aksesuarları içerisinde ilk sırayı alan ayakkabılar kaliteli tasarımları ve el işçiliği ile benzerlerinden ayrılıyor. İlvi marka ayakkabıların toplam garanti süreleri 2 yıl olarak belirlenmiştir.

 

Makosen Ayakkabılarda En Trend Seçenekler

 

 Klasik erkek ayakkabı denince akla ilk gelenlerin başında makosen ayakkabılar geliyor. Belli bir tarzı yansıtan bu son derece dayanıklı ve estetik ürünler yüzde otuza varan indirimler ile birlikte alıcılara servis edilmektedir.

 

 En çok tercih edilen renklerin başında ise antrasit, lacivert ve siyah gibi hem koyu hem de karakteristik renkler geliyor. Birinci sınıf dana derisinden üretilen ayakkabılar darbelere ve çevre şartlarına karşı mukavemet gücü oldukça yüksek olan ürünlerdir. Numaraları standart olup 39 - 45 aralığındadır. Esnek bir yapıya sahip olan makosen ayakkabılar şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor.

 

Spor Ayakkabılar ve Çeşitleri

 

 Spor salonlarında, gündelik yaşamda ve yürüyüşlerde tercih edilen spor erkek ayakkabı modelleri birçok farklı renge ve tasarım ölçeğine sahip. Bunların başında çizgili desenlere sahip olup iki farklı rengi bünyesinde barındıran yerli üretim ayakkabılar geliyor. Süet olan versiyonları dana derisinden imal edilmiştir.

 

 Dana derisi ayakkabının diğer kısımları gibi tamamen birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilmektedir. Tamamen Türk malı olan spor ayakkabılar ''fiyat düşünce haber ver'' gibi satın alma avantajlarını da beraberinde getiriyor. Böylece beğenilen aynı ayakkabılar belli bir süre sonra çok daha indirimli fiyatlarla satın alınabiliyor. Spor ayakkabılarında çeşitleri görmek ve sipariş vermek için internet ve telefon kullanılabilir.

 

Botlar ve Öne Çıkan Özellikleri

 

 Bu zamana kadar kış mevsimine özel olarak üretilen bot çeşitlerinin çok daha spor olan versiyonları bulunuyor. Bu bot ürünleri sonbahar ve ilkbahar aylarında mevsimlik olarak giyilebilir. En çok satılan modellerinin başında vizon süetler yer alıyor. İsteyenler için bej floater ve koyu kahve gibi renk seçenekleri de mevcut. Söz konusu botlar spor bir görünüme sahip olduğu için her türlü giyimin altında tercihe bağlı olarak giyilebilir. Talepleri bu yönde olanlar için gri ve krem gibi açık renkleri de kataloglarda bulunuyor.  Farklı ve özel dizaynlara sahip en trend erkek ayakkabı modellerini https://www.ilvi.com/erkek-ayakkabi-modelleri sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

23.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz