Durum Şamil Tayyar'ın dediği gibiyse Çok Kötü

Durum Şamil Tayyar'ın dediği gibiyse Çok Kötü

Durum Şamil Tayyar'ın dediği gibiyse Çok Kötü

Gaziantep eski AKP Milletvekili Şamil Tayyar, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımında " Alkışçı General" olarak ta bilinen  Orgeneral Metin Temel'in görev değişikliği  hakkında ilginç paylaşımlarda bulunurken " darbe" lafı etti.

Şamil Tayyar, " Fırat Kalkanı Operasyonu'nu yöneten Zekai Aksakallı'nın da operasyon ardından Genelkurmay'daki görevinin değiştiğini hatırlatan eski AKP milletvekili Tayyar, "Mümbiç Operasyonu bakalım kimin başını yiyecek?" ifadelerini kullandı.

Twitter paylaşımında "Sahadaki becerileri, karargah oyunlarına yenik düştü" diyen Tayyar'ın, "Karargahta oyun büyük, uyarıyorum" sözleri ise dikkat çekti.

Şamil Tayyar'ın dikkat çeken paylaşımı ise şöyle:

"Tarihi Fırat Kalkanı Operasyonunu Zekai Aksakallı Paşa yönetti, gitti. Tarihi Afrin Operasyonunu İsmail Metin Temel Paşa yönetti, o da gitti. Sahadaki becerileri, karargah oyunlarına yenik düştü. Mümbiç Operasyonu bakalım kimin başını yiyecek? Karargahta oyun büyük, uyarıyorum."

İŞTE ŞAMİL TAYYAR'I O PAYLAŞIMLARI

 

 

 

 

  1. 15 Temmuz sonrası devlet içi iktidar mücadelesi kritik dönemeçte. FETÖ boşluğundan en fazla yararlananlar, maalesef vesayet güçleridir. Siyaset kurumu ivedi şekilde müdahale etmezse, bu yapı hızla darbe üreten eski sisteme evrilecektir.

  2.  

    Tarihi Fırat Kalkanı Operasyonunu Zekai Aksakallı Paşa yönetti, gitti. Tarihi Afrin Operasyonunu İsmail Metin Temel Paşa yönetti, o da gitti. Sahadaki becerileri, karargah oyunlarına yenik düştü. Mümbiç Operasyonu bakalım kimin başını yiyecek? Karargahta oyun büyük, uyarıyorum.

1.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Peki Şamil’in Ergenekon diye ortaya attığı hatta Kitaplar yazdığı tv proğramlarında bu bilgiyi Amerika’dan aldım dediği yalanlar ne oldu sen Ülkemizin genel kurmay başkanını suçsuz yere terörle suçladın ne oldu Ergenekon asılsız çıktı ya bir insan eşek kesip halka yediriyorsa onun oğlunda ancak Şamil olur İslahiye ve Nurdağı belediyesini yedin bitirdin allahtan Korkmaz bu millet bu devlet hakkını helal etmez sana
Vay Şamil vay3 Oca 2019 23:40:36