Çok Üzgünüz... Korkut Küçükcan'ı Kaybettik.

Çok Üzgünüz... Korkut Küçükcan'ı Kaybettik.

hastaneye kaldırılırken yolda öldü

Gaziantep'te çöken cami inşaatının altında kalan inşaat mühendisi Korkut Küçükcan, yaşamını yitirdi.

Şahinbey ilçesindeki Akkent Camisinin çatı bölümünde kurulan iskelenin bir bölümü henüz bilinmeyen nedenle çöktü. Çökme sonucu iki kişi yaralandı. Bu sırada inşaat mühendisi Korkut Küçükcan cami içerisinde görev yapıyor ve iskelede ölçü alıyordu. 

Gaziantep'te Akkent cami inşaatındaki iskelenin çökmesi sonucu göçüğün altında kalan inşaat mühendisi  Korkut Küçükcan için 33 saat AFAD, itfaiye ekipleri, Şahinbey belediyesinin ekipleri dört koldan Küçükcan' a ulaşma çalışmaları  sonucunda  kahreden haber geldi. Genç mühendis yaralı olarak çıkartıldığı enkazdan, hastaneye kaldırılırken yolda yaşamını yitirdi.

 

16.11.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
Bir önceki yorumun her kelimesine aynen katılıyorum. sağ çıkan adamın yüzü neden kapalı acaba bu olay antep teki kokuşmuşluğun bileşkesi oldu ve en acı olanı kimseye hesap sorulamayacak olması
watchmen16 Kas 2019 11:02:53
Sağ çıkmadı. Çıktığında 8 saattir ölmüştü. İnfial olmasın diye yalan söylediler. Orada yıllardır oturan biriyim. Orada dönen haksızlık usulsüzlükleri yazsam buradan köye yol olur. Ballyci tinerci fuhuş mekanı olmuştu camii inşaatı. Tek sorumlu Tamazoğlu dur. Üzerine gidilsin Edecanlarla Hasırcı İnşaat ile neler çevirdikleri ortaya çıkar. Ama bu yorumda yayınlanmaz. Bu meselede kapanır gider.
Antepli16 Kas 2019 02:04:06