Bioderma Sebium

Bioderma Sebium

Bioderma Sebium

Cildimiz bizim her ruh hailimizi yansıtan bir ayna gibidir. Onun parlak, temiz ve canlı görülmesini sağlamak birazda sizlerin elinde. Bioderma Sebium sayesinde tüm bu özellikleri cildinize verebilirsiniz.

 

Her cilt yaşına ve her cilt tipine uygun bakım ve temizleme jelleri bulunmaktadır. Yüz temizleme tonikleri ile önce yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Cildin kirden, nemden ve makyaj artıklarından arındırılması gerekir. Daha sonra cilt tipinize uygun nemlendiriciler ile nemlendirmelisiniz.

Cilt tipinize göre nemlendiriciler kullanmalısınız. Her cildin farklı biyolojik yapısı vardır. Kuru, yağlı ve karma ciltler olarak ayrılmaktadır.

 

Bioderma Sebium Temizleme Jeli ve Tonik

 

Cilt tipinizin hangi gruba girdiğini biliyorsunuzdur. Günde iki kere cildinizi muhakkak temizlemelisiniz. Temizlenen cildinizin ardından tonik uygulayarak geriye kalan yağı ve kiri tonik uygulayarak derinlemesine bakımı yapmalısınız. Tonik uygulaması ile cildinizin ph dengesini sağlamış olursunuz. Son olarak ta nemlendiricilerle onu neme kavuşturun.

 

Nemlendiriciler olarak Bioderma Sebium ürünlerinin cildinize en iyi gelen nemlendirici bakım kremleri ile doğal bir ürün hissini vererek, cildinizin hemen emilim sağladığını göreceksiniz. Cildinizde parlamayı engeller. Sizde kendi cilt tipinize uygun bir nemlendirici krem arıyorsanız https://www.kozmela.com/bioderma-sebium linkinden ürünlere bakabilirsiniz.

 

24.02.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz