Bikini Modelleri

Bikini Modelleri

Bikini Modelleri

Bikini,yazın kadınların denizde tercih ettikleri bir numaralı parçalardan bir tanesidir. Bikiniler deniz, havuz, plaj gibi her yerde kolaylıkla giyilebilirler. Bikinilerin özellikle sıklıkla tercih edilme sebeplerinden bir tanesi de alt ve üst takım şeklinde oldukları için, güneşten yüzde yüz yararlanma imkanı sağlar.

Sitede en çok tercih edilen bikini modellerinden bir tanesi, Scarlett bikinidir. Alt ve üst ayrı ayrı olarak satılan bu model, yüksek bel bikini altın ile beraber hem belinizi hem de vücudunuzu toparlar. Üç farklı renk seçeneği bulunan bu modelin bikini üstü, farklı alt ürünleri ile rahatlıkla kombinlenebilir.

Bikiniler ayrıca kombinlenebilme açısından da kolaylık sağlamaktadır. Bikinin üzerine giyeceğiniz bir uzun hırka, kimono ile başka bir şey giymeksizin havuza veyahut plaja kolaylıkla gidebilirsiniz. Fifth Sense online mağazası, geniş ürün çeşitliliği ile dilediğiniz bikini alt ve üst modelini karşınıza çıkarmakta ve kolay bir alışveriş imkanı sağlamaktadır. Güvenli alışveriş seçeneği ve müşteri memnuniyeti garantisi ile Fifth Sense, asla vazgeçemeyeceğiniz markalar arasına girmeye aday.

Uygun Bikini Seçimi

Eğer ince belli bir vücut yapısına sahipseniz, normal bel bikini altlarını rahatlıkla giyebilirsiniz. Fakat daha kalın bir bele sahipseniz, yüksek bel bikini altları sizin için en iyi seçenek olacaktır. Böylece vücudunuzu daha kolay toplayacak olan bu model, sizi hem daha rahat hissettirecek hem de daha şık bir duruş sağlayacaktır. Siz de en şık bikini modellerine https://fifthsenseshop.com/collections/bikini-modelleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

28.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz