Bebek Yatak Bariyeri

Bebek Yatak Bariyeri

Bebek Yatak Bariyeri

Anne babanın en kıymetlisi bebekleri için en önemli şey hem ruhen hem de bedenen sağlıklı bir gelişim sürecidir. Sağlıklı bir gelişim için bebekler günün dörtte üçünü be bazen daha fazlasını uyuyarak geçirirler. Anne yanında erdirilerek uyuyan bebek bir süre sonra hareketlenmeye başladı düşebilmektedir. Bebeğin düşmesini engellemek için bebek yatak bariyeri imal edilerek tüm dünyaya sunulmuştur.

Yatak bariyerleri bebeklerin hem kendi beşiklerinden hem de annenin yanından düşmesini engellemek için basit monte edilebilir bir şekilde imal edilmiş kullanışlı ve fiyat bakımından da ucuz bir aparattır. Kolaylıkla monte edilmesi ve fazla yer kaplamaması oldukça kullanışlı olmasını sağlamaktadır. İnce profiller ile yapılan aparatlar her yatağa uyum göstermektedir.

Bebek Yatak Bariyeri Modelleri

Özellikle ebeveyn yataklarına monte edilerek annenin emzirirken uyumasına önlem alınmasına yardımcı olmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile odanızın rengine de uyum oluşturmanız mümkündür. Sıklıkla kullanılan bu kullanışlı aparatı her yerde bulabilmeniz mümkün değildir. Huzurla uyuyup bebeğinizi de uyutmak için oldukça makul bir aparattır. Taşınabilir olması da taşına kolaylığı sağlamaktadır. Sizlerde bebek yatak bariyeri için https://www.bebemango.com/bebek-yatak-beriyeri-k-89.html adresinden erişebilirsiniz.

28.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz