Banyonuza Hava Katın!

Banyonuza Hava Katın!

Banyonuza Hava Katın!

Banyodan salona, salondan sofraya, tüm alanlarda ki dekorasyonun önemi çok büyüktür. Bu nedenle dekorasyon konusundaki geniş ürünlerden birkaçını sizlere tanıtmak istiyoruz. Bilindiği gibi ev kavramı, korunma ve ısınma ihtiyaçları sonrasında barınma amacı ile barınakların bulunup gelişmesinden sonra günümüze kadar gelmiştir. Tarih ilerleyip, bazı sıkıntıların ortadan kalkması ile de bu kavram daha da gelişerek ortaya birbirinden güzel, şık ve estetik görünümlü yapılar ortaya çıkmış ve bu yapılardan bazıları da iş yeri amacı ile de kullanılmış ve kullanılmaya da devam etmektedir. Bu yapıların bu kadar gelişip güzelleşmesi ise dekorasyon sayesinde olmuştur. Dekorasyonun önemini bu sayede bir kez daha vurgularken, yapıların gelişmesi tarihinde en büyük gelişiminin ise banyo dekorasyonu olduğunu iddia ediyoruz. Bir yapının güzelliği banyodan anlaşılır. Bugün ev alacak olanlar, inceledikleri evlerde ilk olarak iki yere bakarlar; salon ve banyo. Bu iki yerin ferahlığı ve güzelliği karar verilmesini kolaylaştırır. Peki, önemli olan sadece genişlik ve ferahlık mı?

                Ev almayı bir kenara bırakalım, evinize gelen misafir, salonda oturur ve banyoyu kullanır. Salonda, kısa sürede alıştığı rahatlığı banyoda da arayacak olan misafirler, banyo ya uygulayacağınız küçük detaylar sayesinde aradığını bulacaktır. Banyoya yerleştireceğiniz Porselen Banyo setidaha tertipli bir banyoyu misafirinize sunacak veyerleştirdiğiniz porselen banyo seti sayesinde misafirlerinizin,  hem eviniz hem de sizin hakkında ki düşüncelerini de üst seviyelere çıkacak. Yatılı kalan misafirlerinizde banyoda ki Porselen Banyo setisayesinde aradığını rahatça bulacak.

                Evinizde sadece banyo ile devrim yaratmanız mümkün değil. Salonunuzda bulunduracağınız Salon abajur modelleri ve sofranıza koyacağınız Supla Tabak Modelleri sayesinde dekorasyonunuza farklı bir dokunuş sağlar ve dekorasyonunuzu tamamlarsınız. Bu küçük dokunuşlar ile evinize bambaşka bir hava katın. Salonabajur modelleri sayesinde bir yandan tasarruf ederken diğer yanda da mekânınıza huzur ve sakinlik katın. Salonabajur modelleriile oluşturduğunuz bu eşsiz ortamda supla tabak modelleri ile sofranıza eşsizlik katın.

                Bir sofrayı sofra yapan yemekler değil, sora dekorudur. “Ne alakası var?” diyenlere hemen cevap verelim. Muhteşem peçetelikler, eşsiz sofra örtüleri, en güzel supla tabak modelleri, en şık şamdanlar ve daha birçoğu, bir araya gelerek sofralarımızı oluşturur. Bir masaya,sadece yemeğin konduğundaki aldığımız tat ile muhteşem ve uyum içerisinde dekore edilmiş sofra düzeni eşliğinde yediğimiz yemeğin arasında dünyalar kadar fark bulunmaktadır. En güzel yemekler, en güzel sofralarda yenir.

6.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz