Bakırköy de Günlük Kiralık Daire İçin Random Otel Tercihiniz Olsun

Bakırköy de Günlük Kiralık Daire İçin Random Otel Tercihiniz Olsun

Bakırköy de Günlük Kiralık Daire İçin Random Otel Tercihiniz Olsun

İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Bakırköyde günlük kiralık daire lerimizle siz değerli misafirlerimiz hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Fuarkatılımlarınızda, özel gün ve eğlencelerinizde,doğum günü etkinliklerinizde,seyahatlerinizde  ve buna benzer birçok organizasyonda gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz lüks dairelerimiz,siz misafirlerimizin hizmetindedir.Sektöründe öncü olan firmamız ,size evinizin konfor ve rahatlığını yaşatmayı kendine görev edinmiştir.

Dairelerimizde plazma tv,24 saat sıcak su imkanı,kablolu TV,mutfak ve banyoda bir evde bulunması gereken her türlü malzeme, araç-gereç mevcuttur.(buzdolabı,kettle,fırın, saç kurutma makinesi, çamaşırmakinesi, ütü vs..)Kullandığınız elektrik,doğalgaz ve su gibi giderlere ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.

Dairelerimiz misafir değişimlerinin hemen ardından detaylı temizliğe tabi tutulmakta, çarşaf ve havlular değiştirilmekte ve ancak gerekli hijyen koşulları sağlandıktan sonra yeni misafirlerimize dairelerimiz teslim edilmektedir.Artık Bakırköy’de bir eviniz var unutmayın.Hemde ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon kadar uzakta.Dairelerimiz ayrıca merkezi noktalarda bulunmaktadır.Alışveriş merkezlerine yakın,ulaşım imkânlarınasahip,her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek bir dairede konaklayacaksınız.Konaklama ihtiyacınızı keyfe dönüştürebileceğiniz,kesenize uygun seçeneklerle siz sayın misafirlerimizi aramızda görmekten kıvanç duyarız.

Otellere ödediğiniz yüklü miktarda ücretleri bir düşünün,unutmayın devir ekonomi devri.Hem uygun fiyatlara konaklama, hem de konfor ve lükse davetlisiniz. Sadece arayın ve siz de biran önce ayrıcalıklarımızdan faydalanın.Random otel olarak Bakırköyde günlük kiralık dairelerimiz hakkında birçok bilgiye web sitemiz üzerinden erişebilirsiniz. İstanbul’un en çok ziyaret edilen semtleri arasında yerini alan Bakırköy de siz değerli müşterilerimize en iyi konaklama hizmetini sunmak adına her zaman elimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışmaktan onur duyuyoruz.

21.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz