' Tosuncuk 'un Reklam Yüzü Gaziantep'te Ortaya Çıktı

' Tosuncuk 'un Reklam Yüzü Gaziantep'te Ortaya Çıktı

' Tosuncuk 'un Reklam Yüzü Gaziantep'te Ortaya Çıktı

Çiftlik Bank'ın adlı dolandırıcılık yönteminin başındaki “tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın, Türkiye'ye getirildi.

Aydın'ın ülkeye getirilmesiyle birlikte Çiftlik Bank yeniden konuşulmaya başlandı.

Mehmet Aydın'ın Çiftlik Bank'ta beraber iş yaptığı isimler de tartışma konusu... O isimlerden birisi Aydın'la birçok kez yan yana gelen ve Çiftlik Bank'ın reklamlarında oynayan oyuncu Mehmet Çevik'ti.

GAZİANTEP'TE BELEDİYENİN JÜRİSİ OLDU

Çevik, Çiftlik Bank skandalının ortaya çıkmasının ardından TRT'de yayımlanan dizide rol almıştı.

Çiftlik Bank'ın reklam yüzü olan Çevik, geçen ay  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin kuracağı Şehir Tiyatroları'nın seçmelerinde jüri üyesi olarak görev yaptı.

Belediyenin resmi internet sitesinde yer alan bilgi şöyle: Gerçekleşen seçmelerde jüride Mehmet Çevik, Nejat Şener, Aydın Sigali, Doç. Dr. Levent Suner, Ersin Ayhan, Murat Danacı, Şerif Sezer Arna, Korhan Başaran, Eray İnal yer aldı.

“TİYATRONUN BAŞINA GEÇECEK” İDDİASI

Gaziantep'in Şahinbey Belediyesi CHP'li Belediye Meclis Üyesi Uğur Kalkan, Mehmet Çevik'in Şehir Tiyatroları'nın başına geçirileceği iddiasını dillendirdi.

Kalkan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

 

"Mehmet Bey'in de içinde olduğu Jüri Gaziantep'teki sahne, şan, dans alanlarında yeteneklilerin belirlenmesini yapmışlar. Mehmet Bey'in şehir tiyatrolarının başına geçtiği konuşuluyor. Doğruysa; kendisine görevinde üstün başarılar diliyorum. Bu ismi şehrimize kazandıranları kutluyorum."

Odatv.com

5.07.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz