öldürülerek bitmeyeceğini 30 yıldır anlayamadınız

Onlardan Olmayan Biri

öldürülerek bitmeyeceğini 30 yıldır anlayamadınız

Kurtuluş savaşından çıkmış gibi sevinenleri görüyorum gerçekten çok şaşırıyorum. tamam terör yapıyor tamam öldürülmesi gerekiyor hepsine tamam da senin bu tepkin ne? eğer sonuç değil şüreç ile orgazm yaşayan zihinlere sahipseniz evet sevinirsiniz.

Yarın Mart- Nisan aylarında kar eriyip gerillalar çatışmaya başlayıp 15- 20 şehit haberini alınca bu insanlar nasıl tepki gösterecek? 'oruspu çocuğu terörist' 'etekli terörist' deyip kızacak sonra TSK kuzey ırak dağlarını bombaladık deyince yeniden sevinecek sonra yine asker şehit olacak yeniden küfredecek sonra terörist öldü haberleri ile yine sevinecek sonra yine üzülecek sonra yine sevinecek sonra bakacak bu sorunun üzerininden 45 yıl geçmiş hep bir gün sevinmiş bir gün küfretmiş.

öldürülerek bitmeyeceğini 30 yıldır anlayamadınız bu sorunun çözülmemesinin sebebi bence kürtlerin cehaleti, hainliği, eğitimsizliği değil sizin sonuç odaklı değil magazin programı gibi bu hafta ne var diye siyasi hamlelerden bihaber sadece süreç odaklı hastalıklı zihniniz.

bu pkk'ya yönelik yapılan 27. büyük operasyon. yirmialtı operasyonda bitmeyen pkk'nın bu sefer biteceğini sanıyorsunuz.

aynı şeyi iki kere yapıp farklı sonuç beklemek aptallıktır sözü einstein'a ait. siz, aynı şeyi 27. kere denediğinize göre, bilin bakalım ne oluyorsunuz. sorun bakalım çembere alınmışlar mı, çember daralıyor muymuş? sorun bakalım örgütte çözülme başlamış, örgüt militanları zor tutuyor muymuş? 90'lı yılların gazeteleri bu haberlerle dolu sevgili gerizekalı kardeşlerim.

olan gidene oluyor, ateş düştüğü yeri yakıyor. burada bir grup gerzek de, 60 insanın ölümüne seviniyor. az ilerisinde başka bir grup gerzek, 10 şehide sevinirken.

vay gidene, vay gidene.

8.02.2016 (Onlardan Olmayan Biri)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

anlıyor msn tatlı kıssss

Referandumda "hayır" demekle kalmayacağım. ..

siz akp lileri ne sanıyorsunuz ki?

sana 'kardeşimsin hrant' demek isterdim ama diyemiyorum

Sisteminize sıçayım net !!!!!

BENİM ANNEM CUMARTESİ HESAP SORACAK ÖFKESİ VE ANITKABİR

herkes remzi amcasının bursuyla okumuyor memlekette..

kafası kesilen asker

terörü lanetlemiyorum arkadaş !!!!!