Yeni Spor Yapabileceğiniz Sixpad Ürünü

Yeni Spor Yapabileceğiniz Sixpad Ürünü

Yeni Spor Yapabileceğiniz Sixpad Ürünü

SixPad özellikle son zamanlarda çok fazla ön plana çıkmaya başlayan teknolojik bir materyaldir.Bir çok kişispor yapmak istemektedir ve spor yapmanın kesinlikle çok büyük vücuda faydaları bulunmaktadır.Bir tek günümüz şartlarında, özellikle çalışan insanlar için bu spor yapılması çok zor olabilmektedir.Bunları düşünen ve çok geniş bir arge çalışması yapan firma yetkilileri sizler için bu ürünü sunmuş bulunmaktadır.

 

SixPad Ürün Avantajları

 

Bu ürünü aldığınızda sizlere 3 parça ürün gelmektedir. Bu ürünlerin başında bu iki parça ürün sizlerin kollarımızda ve bacaklarımızda kullanabileceğiniz ürünlerdir.Çok basit kelebek şeklinde iki tane modül bulunmaktadır. Bu modülleri yapıştırdığınızda isterseniz oturun isterseniz kalkıp sürekli olarak gezin, içeriye sixpad aracılığı ile bir elektromanyetik dalga sunulmuş olacaktır.Bu elektromanyetik dalga sırasında, yağların yakımı sağlanacak ve otomatik olarak kasa dönüşmesi sağlanacaktır. Bu sayede siz de çalışma fırsatı bulacaksınız.

 

SixPadVaserLiposuction Sisteminde Çalışıyor

 

Bildiğiniz gibi günümüzde yapılan VaserLiposuction yöntemlerinin içerisinde de zaten buna yakın sistemleri kullanılmaktadır.Electrosound denilen özel bir teknoloji ile verilen bu dalgalar sayesinde sizlere vaserliposuction yöntemi yapılmaktadır.

 

Sizler de bu şekilde elektromanyetik dalgalar sayesinde, otomatik olarak içerideki yağları parçalamış olacaksınız.Bunlarla birlikte sizlere verilmiş olan büyük parça ise, ortak isimlerini göbek kısmındaki yağlarını eritmenin için kullanabileceğiniz bir parçadır.Üzerinde power tuşu ile sizlerde istediğiniz gibi ayarını yapabilirsiniz.Çok ufak bir kumanda pili ile çalışmaktadır. Bu sayede sizler de çok kolay bir şekilde evinizde otururken, ofisinizde otururken, günlük olarak sürekli çalışmalarınızı yapabilecek ve yağ yakımını sağlayabileceksiniz.

 

En önemli sistem hiç kuşku yok ki, elektromanyetik dalgadır. Sizlerde bu dalgaları sahip olabilir ve doğru bir şekilde verebilirseniz, aslında zaten normalde yağların yakımı sağlanmış olacaktır.

 

SixPad Sizlere Fırsat Sunuyor

 

Cilt altında sıralamak gerekirse, cilt altında hemen yağ tabakası, onun altında da kas ve damar tabakaları bulunmaktadır. Sizler de işte bu kas ile cilt arasında kalmış olan yağ tabakasını sağlıklı bir şekilde eritmeye başlayabilirsiniz.Yani sıvı hale getirmeye başlayabilirsiniz.Otomatikman sizlerin de bunu kasa çevirme şansınız olacaktır.Kasa çevirmek için sadece her gün 20 dakika bu işlemi yapmanız yeterli olacaktır.Hangi bölgeyi çalıştırmak istiyorsanız, o bölgeye yapıştırıyor ve ondan sonra da power tuşuna basıyorsunuz.Sixpad kullananlar hakkında bilgi için forumlara bakabilirsiniz.

 

Bundan sonra çalışmaya mekanizma çalışmaya başlıyor.Dediğimiz gibi küçük bir kumanda piliyle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.SixPad Türkiye konusunda sizlere çok geniş bir şekilde hizmet verilmektedir.

 

Bunların yanısıra firma müşteri hizmetleri ile de yardımcı olmaktadır.Müşteri hizmetlerine istediğiniz gibi ulaşabiliyor ve çok detaylı bir şekilde bilgiler alabilirsiniz.Bu konuda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.Bugüne kadar da şu ana kadar herhangi bir şekilde şikayet veya herhangi bir olumsuz durum gelmemiştir.

4.10.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz