Yeni İnsanlarla Tanışmak İçin En İyi Program Azar Oldu

Yeni İnsanlarla Tanışmak İçin En İyi Program Azar Oldu

Yeni İnsanlarla Tanışmak İçin En İyi Program Azar Oldu

Görüntülü sohbet programları arasında hem kullanıcı hem de uygulama kalitesi ile ön plana çıkan bir uygulama olan Azar, son dönemlerin en çok kullanılan programları arasında yer aldı. Azar'ın her geçen gün büyümesinde ise özellikle kullanıcılarına sağladığı avantajlar büyük bir etken olarak gösterilmektedir.

 

İlk çıktığı tarihten günümüze kadar her geçen gün büyümesini ve gelişimini gösteren bir uygulama olan Azar görüntülü sohbet uygulaması şu ana kadar 100 milyondan fazla indirilmiş bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Şu an uygulamayı 30 milyondan fazla kişinin kullandığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra kullanıcılar arasındaki hızlı eşleşme ve arkadaşlık isteği gönderme süreçlerinin de başarılı bir şekilde tamamlanması uygulamanın her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından indirilmesine olanak sağlamıştır.Azar shiftdelete adresi üzerinde yapılan incelemeler uygulamanın indirilme verileri ile ön olanda olduğunu göstermektedir.

 

190'dan fazla ülkede faaliyet gösteren görüntülü sohbet uygulaması Azar, faaliyet göstermiş olduğu ülkelerin 130'un da en çok kullanılan uygulamalar arasında gösterilmektedir. Hem indirilme sayısı hem de kullanılma sayısı ile öne çıkan Azar içerisinde kullanıcılar 44 milyardan fazla eşleşmiş ve 37 milyardan fazla arkadaş ekleme özelliği kullanılmıştır.

 

Azar İndirme ve Azar Kayıt Olma

 

Azar  uygulaması nı kullanarak hem görüntülü sohbet etmek isteyen hem de daha fazla insanı tanıyarak sosyalleşmek isteyen kullanıcıların herhangi bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayara sahip olması gerekmektedir. Kullanıcılar Android işletim sistemli akıllı telefon veya tabletler üzerinden Google Play Mağazasını kullanarak uygulamayı indirebilmektedir. Akıllı telefon veya tableti İOS işletim sistemi ile çalışan kullanıcıların ise APP Store üzerinden uygulamayı indirmesi gerekmektedir. Kişilerin herhangi bir akıllı cihazı bulunmuyorsa istedikleri takdirde Azar'ın web sürümünü kullanarak da sosyalleşme fırsatı bulunmaktadır.

 

Uygulamayı indirdikten sonra kişilerin yükleme işlemini tamamlayıp kayıt işlemini yapması gerekmektedir. Özel bir kayıt prosedürü bulunmayan uygulamada kişiler istedikleri takdirde Google istedikleri takdirde de Facebook hesapları ile uygulamaya girebilmektedir. Uygulama kişilerin herhangi bir hesabından izinsiz bir paylaşım yapmamaktadır. Uygulamaya giriş yapan kullanıcılar kişilerle eşleşebilmek için cinsiye ve bölge seçimini yaptıktan sonra istedikleri takdirde ilgi alanları ile eşleşeceği kişileri filtreleyebilmektedir.

 

Azar VİP Üyelik

 

Azar sohbet uygulaması ücretsiz olarak kullanabilen bir uygulama olduğu gibi isteyen kullanıcılar için uygulama içi satın alarak VİP özelliklerden de yararlanma fırsatı bulunmaktadır. Özellikle VİP üyelik alan kullanıcıların profilinde çıkan vip simgesi diğer kullanıcılarının ilgisini çekmesine olanak sağlamaktadır. Bunun yanı sıra VİP üyeler istedikleri kadar bölgede, istedikleri kadar kişi ile eşleşme fırsatı bulmaktadırlar. VİP üyeliğin sunmuş olduğu en büyük özellik ise Eşsiz Konum özelliğidir. Bu özellik ile VİP olarak azar kullanan kişiler kendi konumlarını dünyanın istedikleri bir yerinde gösterebilme hakkına sahip olmaktadır.

20.09.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz