Ve Toplantı iptal edildi...

Ve Toplantı iptal edildi...

S.Öztürk imzalı haberimiz üzerine toplantı iptal edildi

Gaski genel Müdürlüğü’nün Ottoman Otel’de düzenleyeceği “Yılsonu Değerlendirme Toplantısı”nın iptal edildiği açıklandı. Toplantının, tasarruf tedbirleri nedeniyle iptal edildiği öğrenildi.

Geçtiğimiz gün Gaski Genel Müdürlüğü’nün daire başkanları, müdürleri ve müdür yardımcılarının eş ve çocukları ile birlikte 5 yıldızlı Ottoman Otel’de değerlendirme toplantısı yapacağı iddialarını gündeme getirmiştik. Ülke genelinde tasarruf çağrıları yapılırken, bu toplantının yarattığı rahatsızlığı sütunlarımıza taşımıştık.

Haberimiz sonrasında yapılan açıklamada toplantının iptal edildiği öğrenilirken, Gaski’nin haber yayına girmeden bu iptal kararını aldığı söylendi. Yetkililerden alınan bilgiye göre her yıl Belediyeler Birliği’nin desteği ile yapılan bu toplantılar, geçen yıl da Kahramanmaraş’ta yapılmıştı. Bu yıl Antakya Ottoman Otel’de yapılması planlanan toplantıda, eş ve çocukların ücretlerinin kişilerce ödendiği açıklandı.

Toplantının haberden önce iptal edildiği açıklansa da, müdürlük içerisinde toplantı için isim listesinin hazırlanıyor olması soru işareti yarattı.

İŞTE O HABER

http://gaziantephaberler.com/haber/en-borclu-kendisi-ancak-ayrani-yok-icmeye-taht-i-revanla-gider-s-haberi-42438.html

(S.ÖZTÜRK)

11.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz