Türkiye Ağlıyor Boşver. Çek Mamed Çek

Türkiye Ağlıyor Boşver. Çek Mamed Çek

Türkiye Ağlıyor Boşver. Çek Mamed Çek

Türkiye, 28 Haziran gecesi İstanbul Atatürk Havalimanı'nın dış hatlar terminalinin girişinde, IŞİD üyesi 3 canlı bomba tarafından düzenlenen terör saldırısında ölen insanların yasını tutarken Başbakan Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Osman Gazi Köprüsü'nün açılışındaydı.

Köprü açılışında Başbakan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Mehmet Şimşek ise köprüde (Selfie) özçekim yaptı.Köprünün açılış konuşması için kürsüye çıkan Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul Atatürk Havalimanı'nda düzenlenen terör saldırısına ve diğer terör saldırılarına verilen en güzel yanıtın Osmangazi Köprüsü olduğunu belirterek, "Bugün burada bayram havası yaşıyoruz" dedi. 

'Teröre karşı en güzel cevap'

Başbakan Binali Yıldırım, teröre pabuç bırakmayacaklarını ifade ederek, "Teröre karşı en güzel cevap işte burada Sayın Cumhurbaşkanım, işte bu dev eserdir en güzel cevap" dedi.

Bakanlardan özçekim

Açılıştan sonra ise Ekonomiden sorumlu Başbakan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Mehmet Şimşek, Milli Eğitim Bakanıİsmet Yılmaz ve İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş birlikte özçekim yaptı.

1.07.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz