Thulium Lazer

Thulium Lazer

LavieenThulium Lazer

Lavieen Thulium Lazer, çoğunlukla Thulium adıyla bilinse de Lavieen ismi de kullanılmaktadır, cildinizde bulunan lekeler ve kırışıklıklar için birebir iyi gelen lazer cihazıdır. Çalışma prensibi ise, cilt altındaki hücreleri uyararak vücut tarafından o noktaya onarım sağlamasıdır. Yani kısacası, Lavieen Thulium Lazer küçük bir uyarma işlemidir. Lekeleriniz ve kırışıklıklarınız için oldukça iyi olan bu cihaza artık birçok bölgeden de kolayca ulaşabilirsiniz. Çünkü birçok klinikte artık Lavieen Thulium Lazer kullanılmaktadır. Yine de güvenilir bir doktor seçmek en önemlisidir.

Thulium Lazer ile Leke Tedavisi

  Thulium Lazer ile leke tedavisi sayesinde vücudunuzda bulunan ve artık sizi estetik açıdan rahatsız eden tüm lekelerinizden kurtulabilmeniz mümkün. Tedavinin yapılabilmesi için cildinizin buna uygun olması gerekmektedir. Eğer cildinizin üzerinden herhangi bir yara, kızarıklık, kaşıntı veya pullanma yaşanıyorsa, tedavi cildiniz olması gerektiği haline dönene kadar gerçekleştirilemez. Ayrıca tedavi için on sekiz yaşında olmanızın yanı sıra hamile de olmamanız gerekmektedir. Eğer bu şartları sağlıyorsanız, sizi rahatsız eden çilleriniz, benleriniz, yaşlılık sebebiyle cildinizde çıkmış olan kahverengi lekeleriniz, hamilelikten kalan lekeleriniz, güneş sebebiyle oluşan lekeleriniz tedavi altına alınabilir. Hem de bu işlem siz hiçbir acı çekmeden, anestezi krem kullanarak yapılır. Birçok şey tamamen sizin iyiliğiniz için. Bu işlemi yaptırdıktan sonra kendinizi daha da çok sevecek, kendinizle barışacak ve eskisinden çok daha özgüven sahibi bir insan olacaksınız.

Thulium Lazer Yorumları

Tedavi olan birçok hasta yaşadıkları Thulium Lazer deneyiminden oldukça memnun kaldılar. Bunun sebebi ThuliumLazer’in diğer lazerlere nazaran daha ayrıcalıklı olması. Thulium lazer diğer lazerlere göre çok daha az risk taşıyan bir lazer. Açık ve koyu tenli hastalar için oldukça büyük bir hassasiyet gösteren Thulium sayesinde, ilk seanstan itibaren cildinizde oluşan farkı görebilirsiniz. Cildinize ve lekenize bağlı olarak seans sayıları değişebilir. Ama yine de sonucunda en çok kendinizin memnun olacağına emin olabilirsiniz. Şu ana kadar ThuliumLazer’i deneyen kullanıcıların büyük bir çoğunluğu bu deneyimden dolayı oldukça mutlu oldular.

1.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz