Tesettür Tunik Modellerinde Yeni Seçenekler

Tesettür Tunik Modellerinde Yeni Seçenekler

Tesettür Tunik Modellerinde Yeni Seçenekler

Desenli Tunik Modelleri

 Desenli olan tesettür tunik modelleri kataloğun ilk kısmında yer alıyor. Desenler el işçiliğini çağrıştıran inceliği kıyafetlerinde estetiğe önem veren kadınlar için ideal. Motiflerin her biri farklı renklerde ve biçimlerdedir. Bunun yanı sıra geometrik olan parçalarla bu tesettür tunik modellerine ayrı bir hava da katılıyor. Çizgi desenli modellerde üç farklı renk kullanılmaktadır. Yoğun olarak yeşilin yanı sıra pembe ve gri renkleri de mevcuttur. Yatay bir pozisyonda konumlandırılmış olan nesneler kıyafete sportif bir görünüm de kazandırıyor.

  Özellikle gündelik hayatta sıklıkla tercih edilen bu modellerin fiyatları da oldukça uygundur. Her cebe ve bütçeye uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirimler de yapılıyor. Kamuflaj desenli tunik modelleri de bir diğer seçenek. Haki rengindeki bu tunikler uzun zamandır popüler olan kamuflaj desenleriyle satışa çıkarılıyor. İstenirse etek istenirse pantolon üzerine giyilebilir. Likralı bir kumaşa sahip olması sebebiyle esneme payı vardır. Beden tablosuna bakılarak small, medium, large ve x-large seçenekleri arasından bir tercih yapılabilir.

 

Kot Tunikler ve Ürün Özellikleri

Kot modeller tesettür tunik modelleri arasında ikinci seçeneği oluşturuyor. Yüzde yüz koton kumaşından imal edilen bu ürünler uzun ömürlü oluşlarıyla biliniyor. Tamamen sportif olan bu modeller ölçülere göre sipariş edilebilir.

 

            Dantel detayları sayesinde farklı ve göz alıcı tunik tercihlerinde olan alıcılar için ideal ölçülere sahip. Modern bir yorumla yeni yeni üretilen bu modellerde yırtmaç detayı da var. Dantel detayları da bu yırtmaç kısmında yer alarak özgün bir profil sunuyor.

 

Boydan Düğmeli Tunikler ve Renk Seçenekleri

 

            İndirimli fiyatlarla sunulan bir diğer seçenek boydan düğmeli modeller. Rahat ve konforlu giyimlere öncelik verenler için oldukça standart bir model. Boydan uzanan düğmeleri kıyafete yukarıdan aşağı doğru bir hareketlilik katıyor. Barındırdığı renkler ise gökkuşağı canlılığını beraberinde getiriyor.

 

            Sarı, yeşil ve mavi gibi renklerin yanı sıra beyaz ve krem gibi açık renklerde bu tuniklerde mevcuttur. Tamamen tercihe bağlı olarak topuklu ya da spor ayakkabılarla rahatlıkla kombin yapılabilir. Yaprak desenli modeller de bir başka seçenek olarak değerlendirilebilir. Ürünleri sipariş etmek ve teslim almak aynı hafta içerisinde mümkündür.

En Yeni Modeller İçin https://www.bigdart.com.tr adresini ziyaret edin.

 

24.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz