Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet

Teknede Mezuniyet

Mezuniyet öğrencilerin en anlamlı ve en güzel günlerini ifade eder. Bu nedenle mezuniyet geceleri anılarda saklı alan en güzel zamanlardır. İstanbul’da mezuniyet kutlama şansı olanlar için teknede mezuniyet seçilecek ilk tercih olmalıdır.

İstanbul boğazının eşsiz manzarasında özellikle akşamları olan müthiş ışıklı manzarada yapılan tüm parti ve organizasyonlar anlamlı olmaktadır. Mezuniyetlerde de artık bu tip organizasyonlar yapılmaktadır. Müziğin keyfine doyasına varacağınız partide istediğiniz zengin menülerle birlikte teknede mezuniyet Beyaz martı organizasyon ile artık çok daha kolay yapılmaktadır. Beyaz martı organizasyon sunduğu uygun fiyatlarla öğrencilere keyifli saatler yaşatmaktadır.

Teknede Mezuniyet Menüleri

Mezuniyetini teknede yapmak isteyen mezunlar toplu olarak Beyaz Martı organizasyona ulaştıklarında kişi sayılarına göre uygun fiyatlar alabilmektedirler. Fiyatlar belirlenirken en önemli kıstas da yemek menüleridir. Çeşitli menüleri ile bütçenize uygun yemek tercih etmeniz mümkündür.

Teknede mezuniyet menüleri arasında açık büfe seçeneği bulunduğu gibi, vejetaryen, et, balık menüleri, VIP Kokteyl menü, set menü gibi çeşitlerde bulunmaktadır. Menülerin detayına rezervasyon için https://www.beyazmartidavetgemisi.com/teknede-mezuniyet-organizasyonlari/ sayfası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2.07.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz