Sosyete Davetlerinden Al Haberi

Sosyete Davetlerinden Al Haberi

Sosyete Davetlerinden Al Haberi

Şarkıcılar, sporcular, eleştirmenler, oyuncular, yönetmenler, iş insanları... kısacası cemiyet hayatının ünlü simalarını davetler vasıtasıyla zaman zaman biraraya gelirken görebiliyoruz.

Bu tür davet, anma geceleri, yardım toplantıları, konserler vb. diğer organizasyonlarda magazin basını için önemli haber geceleri anlamına geliyor. Çoğu zaman ünlülerin peşinden mekanmekan gezmek zorunda kalan muhabirler, birçok meşhur kişinin aynı mekanda, aynı zamanda hazır bulunduğu bu organizasyonlarda içten içe seviniyorlar. Zira bu tür davetlerde ünlülerin attıkları her adım, haber değeri taşıyabiliyor. Ünlü simaların birbirleri arasındaki iletişimi, giyimleri, aksesuar seçimleri, yürüyüşleri kimi zaman yürümeyip, düşüşleri magazin haberi anlamına gelebilir.

Sosyal Medya Magazin Haberleri

Özellikle günümüzde haber alma hızının artık ışık hızıyla ölçülür hale gelmesiyle, bu tür davet ve organizasyonlar iyiden iyiye ilgi odağı haline geldi. Kimi zaman ünlülerin kendi sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar bile tek başına son dakika magazin haberleri kapsamında değerlendirilebiliyor.

Zira artık önemli konularla ilgili açıklamaların, sosyal medya sayfaları aracılığı ile yapılması giderek yaygınlaşan bir durum. Ayrıca ünlülerin hayatlarını ve magazin haberlerini konu alarak, sadece bu yöne paylaşım yapan farklı platformlarda mevcut. Magazin içerikli YouTube kanalları, Instagram, Facebook, Blog sayfaları en doğru ve çarpıcı haberleri sunmak için adeta yarış halinde.

Ayrıca bazı ünlülerin kendi sosyal medya hesaplarını, bir iletişim organı olarak aktif biçimde kullandığını görebiliriz. Bu noktada, magazin basını açısından internet ortamı başlı başına bir haber kaynağına dönüşebilir. Çağla Şıkel, Ezgi Mola, Serhat Akın, Beyazıt Öztürk, RyanBabel ve daha birçok ünlü isim halihazırda kendi YouTube kanalları üzerinden aktif olarak yayın yapıyor. TV ekranlarından tanıdığımız bu ünlüler dışında, internet ortamında meşhur olan kişilerin de artık son dakika magazin haberlerinde kendilerine yer bulduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Bu yayınlar genellikle ünlülerin ilgi alanları veya meslekleriyle ilgili içerikler barındırsa da zaman zaman magazin basını için önemli detaylar içeren paylaşımları da barındırıyor. 

Detaylı bilgi için; https://www.babmagazine.com/

12.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz