Son Gülen Gazişehir Gaziantep  Oldu: 3-2

Son Gülen Gazişehir Gaziantep Oldu: 3-2

Öyle bir maç oldu ki; Anlatmaya bile yürek dayanmaz. Eyvah'tan Ohh'a gelindi son dakikada

Öyle bir maç oldu ki; Anlatmaya bile yürek dayanmaz. Eyvah'tan Ohh'a gelindi son dakikada..

İlk gol, Dünya'da örnek gösterilen İzmir temsilcisi Altınordu'dan geldi.Akabinde Gaziantep ekibi arka arkaya bulduğu gollerle önce beraberliği, ardından da 2-1 üstünlüğü ele geçirdi.

Karşılaşmanın son dakikaları deyim yerinde ise yürek hoplattı.Altınoluk, 87.Dakikada skoru 2-2 yapan golü bulunca " Eyvahhh" dedi Gaziantep taraftarları.

Ama " Masç 90 dakikadır" deyimi bir kez daha gerçekleşti ve Gaziantep son dakikada bir gol daha bulunca rakibini 3-2 yenerek haftayı 3 puanla kapatan takım oldu.

 

25’inci dakikada sağ kanattan atak yapan Altınordu’da Serkan’ın pasıyla ceza alanı içinde buluşan Barış topu düzgün bir vuruşla ağlarla buluşturdu: 0-1.

32’nci dakikada sol kanattan topla beraber ilerleyen Del Valle ceza alanı içine ortasını yaptı. Topa iyi yükselen Özgür kafayla vurarak topu ağlarla buluşturdu: 1-1.

57’nci dakikada orta sahada kazandığı topla beraber ceza alanı içine ilerleyen Himmet kaleciyle karşı karşıya kaldı. Bu oyuncunun vuruşunda top kaleci Erce’de kaldı.

65’inci dakikada sağ kanatta topu kazanan Yasin, topu ceza alanı içine gönderdi. Topa iyi yükselen Jefferson kafayla vurarak ağlara gönderdi: 2-1.

87’nci dakikada sağ kanattan gelişen Altınordu atağında Murat’ın ceza alanı içine gönderdiği topla buluşan Alican, düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi: 2-2.

90’ıncı dakikada sağ kantta ceza alanına yakın bir noktada topla buluşan Jefferson topu gerideki Yasin’e bıraktı. Bu oyuncunun aşırtma vuruşunda top ağlarla buluştu: 3-2.

Karşılaşma Gazişehir Gaziantep’in 3-2 üstünlüğüyle tamamlandı.

 

14.04.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz