Sevilay Kale Çete Kaçırıldı mı?

Sevilay Kale Çete Kaçırıldı mı?

Sevilay Kale Çete Kaçırıldı mı?

Gaziantep'in tanınmış şahsiyetlerinden sivil toplum kuruluşları görevlisi Sevilay Kale Çete'in işyerinden kaçırıldığı ileri sürüldü.

Gaziantepli Gazeteci Murat Güreş, kişisel Facebook sayfasından olayı şöyle duyurdu:

"Murat Güreş
23 dk. ·
Cumhuriyetçi kadınlar derneği başkanı Sevilay Kale Çete'nin kaçırıldığı iddia ediliyor. Olayda eşi ve kızının bıçaklandığı bilgisi var. Failin Ali K. oldugu ileri sürülüyor. Polisin hemen harakete geçmesini istiyoruz..."

Bu arada Gaziantep'te yayımlanan yerel gazetelerden bazıları da Sevilay Kale Çete'nin kaçırıldığı haberlerini okurlarıyla paylaştı.

Olayın Şehitkamil İlçesine bağlı Batıkent Mahallesi Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarında bulunan MOKAN Danışmanlık'ta meydana geldiği belirtiliyor

KIZI HASTANEDE

x Olayda kafasına levyeyle vurulduğu belirlenen Sevilay Kale Çete'nin kızı Duygu Çete 25 Aralık Hastanesi'nde tedavi altına alındı.

x  Edinilen bilgiye göre, Sevilay Kale Çete, öğle saatlerinde Dülükbaba Ormanı yakınlarında darp edilerek kaçırıldı. Sevilay Kale Çete'nin o sırada yanında bulunan ve levye ile başına vurularak yaralanan kızı Duygu Çete'nin ifadesine göre, iki kişi olan saldırganlar kendisine levye ile vurarak annesini kaçırdı. Duygu Çete ayrıca polise saldırganların kaçtığı aracın plakasını da verdi. Duygu Çete kaldırıldığı 25 Aralık Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alınırken, polis ekipleri Sevilay Kale Çete'yi kaçıran saldırganları yakalamak için geniş çaplı operasyon başlattı.

18.09.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz