ŞEHİTKAMİL’DEN SEYRANTEPE’YE YENİ TİCARET MERKEZİ

ŞEHİTKAMİL’DEN SEYRANTEPE’YE YENİ TİCARET MERKEZİ

ŞEHİTKAMİL’DEN SEYRANTEPE’YE YENİ TİCARET MERKEZİ

Gaziantep merkez Şehitkamil Belediyesi tarafından hızla büyüyen ve gelişen Seyrantepe Mahallesi’ne vatandaşların ihtiyacını karşılamak adına içerisinde; market, fırın, kasap ve farklı işyerlerinin bulunduğu yeni ticaret merkezinin inşaatı hızla yükseliyor.

 

Şehitkamil Belediyesi, Seyrantepe Mahallesindeki yerleşim yoğunluğuna bağlı olarak ortaya çıkan alışveriş ihtiyacının karşılanması için ticaret merkezinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Toplam 2 bin 16 metrekare alan üzerine kurulan ticaret merkezi önümüzdeki aylarda vatandaşların hizmetine sunulacak. İçerisinde; market, fırın, kasap ve farklı işyerlerinin bulunduğu ticaret merkezi yapım çalışmaları mahalle sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı.

 

YENİ TİCARET MERKEZİ VATANDAŞLARIN İHTİYACINI KARŞILAYACAK

Çalışmalar hakkında bilgi veren Seyrantepe Mahalle Muhtarı Mehmet İnce, “Mahallemiz hızla büyüyen ve gelişen, nüfusu gün geçtikçe artan bir mahalle konumunda olduğundan dolayı ihtiyaçları da sık sık artmaktadır. Bu konuda Şehitkamil Belediyemiz meydana çıkan ihtiyaçları en kısa sürede gidermek adına mahallemize önemli yatırımlar yapıyor. Yaptığı hizmetlerden bir tanesi de şuanda çalışmalarının yapıldığı yeni ticaret merkezidir. Yapılacak olan ticaret merkezinde; fırın, market, kasap ve benzeri dükkanların yer alacağı ve vatandaşların ihtiyacını gidereceği önemli bir hizmet olacak. Bu konuda Şehitkamil Belediyesine ve Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ediyoruz. Başkanımız ve ekibi, mahallemize 2014 yılından bu yana güzel hizmetler sunmaya devam ediyor. Tabi gönül ister ki tüm ihtiyaçlar aynı anda giderilsin ama gelişen bir mahalle konumunda olduğumuz için her gün farklı bir ihtiyaçla karşılaşıyoruz. Belediyemiz, elinden geldiği kadar sorunlarımızı gidermeye çalışıyor. İnşallah, mahallemize yapılacak olan bu ticaret merkezi de en kısa sürede tamamlanarak, vatandaşlarımızın hizmetine sunulur” dedi.

 

2.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz