Şehitkamil'de kurban kesim ve satış yerleri belirlendi

Şehitkamil'de kurban kesim ve satış yerleri belirlendi

Şehitkamil'de kurban kesim ve satış yerleri belirlendi

Gaziantep merkez Şehitkamil Belediyesi vatandaşların Kurban Bayramı’nda mağdur olmamaları nedeniyle kurban kesim ve satış yerlerini belirledi.

 

Kurban Bayramı’nda vatandaşların daha rahat ve nezih ortamda kurbanlarını kesmeleri için titiz bir çalışma yapan Şehitkamil Belediyesi, bu yılki kurban kesim yerleri ve kurban satış yerlerini belirledi.

Şehitkamil Belediyesi tarafından belirlenen Kurban satış yerleri, Umut Pazar Yeri Yanı, Şirinevler Mahallesi (29 Ekim Semt Sahası Karşısı), 8 Şubat Perşembe Pazarı Civarı, Merveşehir Mahallesi (Merinos Fabrika Satış Mağazası Yanı) ve Osmangazi Mahallesi Metro Market Yanı olarak belirlendi. Kurban kesim yerleri ise, Değirmiçem Pazar Yeri, Özgürlük Pazar Yeri, Merveşehir Pazar Yeri, Güvenevler Pazar Yeri, Emek Pazar Yeri, İbrahimli Pazar Yeri, Seyrantepe Pazar Yeri, Umut Pazar Yeri, Beykent Necmettin Erbakan Sosyal Tesisleri Yanı, Gazikent Pazar Yeri ve Onatkutlar Pazar Yeri olarak belirlendi. Kurban kesim fiyatlarının ise, küçükbaş hayvanın 50 TL, büyükbaş hayvanın 250 TL olarak açıklandı.

 

 

27.08.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz