Seda Sayan Gaziantepli Sevgilisinden Ayrıldı

Seda Sayan Gaziantepli Sevgilisinden Ayrıldı

Seda Sayan Gaziantepli Sevgilisinden Ayrıldı

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan'ın , Gaziantep'te bir terzilik yaparken sosyal medya üzerinden tanıştığı daha sonra Seda Sayan'ın menajerliğini yapan ve en son şarkıcı olan Erkan Çelik'ten ayrıldığı iddia edilmişti. 

Şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, 6 yıldır birlikte olduğu Erkan Çelik’le beraberliğinin sona erdiği yönünde basına yansıyan haberleri, yazılı açıklamayla doğruladı.

Gaziantepli sevgilisi Erkan Çelik'le ilişkisini noktalayan ve yaklaşık bir milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabını kapatan Seda Sayan, yazılı bir açıklama yaptı.

Sanatçı, ayrılığın ardından yaklaşık 1 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabını da kapatmıştı.

 

Seda Sayan'ın açıklaması şöyle:
"Söz yazarı Erkan Çelik ile sevgi, saygı ve sadakat çerçevesinde devam eden beraberliğimizde aşkı, dostluğu ve iş arkadaşlığını hepinizin gözleri önünde yaşadık. Hayatın yüklerini beraber omuzlayıp büyük emeklerle var ettiğimiz bu ilişkide, gerek yoğun iş hayatlarımızın gerekse 6 yıllık beraberliğin getirmiş olduğu yorgunlukla maalesef ilişkimizi tüketme noktasına geldik. Bu sebeple ayrılığın bizler açısından yapılacak en doğru tercih olduğuna karar verdik. Bu ayrılık elbette ki sadece aramızdaki aşk ilişkisi ile sınırlı kalacaktır. İş arkadaşlığımız ve dostluğumuz bakidir. Öyle ki Erkan Bey ile yapımcılarımızı değiştirme gereği bile hissetmedik. Tüm bu süreçte birbirimize verdiğimiz kıymet hiç eksilmemiş hatta artmıştır. Bundan sonrası için birbirimizin mutluluğundan başka bir temennimiz olamaz."

12.03.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Seda hanımı iyi tanırız. Asıl kendisini Gaziantepli iki kişiye sorun M.. A... ve M.. Ö... iyi tanırlar. Hep biliriz saygı ve sevgi içinde bulunduğu ilişkileri. :) Konumuz magazin olmasa da bir çok şeyi bilmek zorundayız.
Bahattin Gülyuva12 Mar 2017 10:51:56