SANKO ÜNİVERSİTESİ OĞUZELİ VE KARKAMIŞ’TA KARİYER GÜNÜ DÜZENLİYOR

SANKO ÜNİVERSİTESİ OĞUZELİ VE KARKAMIŞ’TA KARİYER GÜNÜ DÜZENLİYOR

SANKO ÜNİVERSİTESİ OĞUZELİ VE KARKAMIŞ’TA KARİYER GÜNÜ DÜZENLİYOR

SANKO Üniversitesi bölgeye yönelik kariyer günleri kapsamında 6 Mart Çarşamba günü Oğuzeli ve Karkamış'ta eğitimciler ve öğrencilere bir araya gelecek.

 

"Hedeflerinize Ulaşmak Elinizde" konulu kariyer günü kapsamında tıp ve sağlık bilimleri fakültelerinin akademisyenleri bilgilendirme yapacak.

 

Kariyer günüde Tıp Fakültesi Histoloji ve Embriyoloji Anabilim Dalı'ndan Prof. Dr. Şahin Abdullah Sırmalı ve Dr. Öğr. Üyesi Duygu Gök Yurtseven, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Sibel Polat, Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Deniz Mıhçıoğlu, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü'nden Öğr. Gör. Hatice Adıgüzel fakülteler ve bölümleri ile sunumlar yaparak, katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

 

6 Mart 2019 tarihinde düzenlenecek kariyer günü Oğuzeli Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde saat 10.00'da, Karkamış Belediyesi Konferans Salonu'nda ise saat 14.00'te başlayacak.

 

SANKO ÜNİVERSİTESİ

2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans ve Biyoistatistik alanında Doktora eğitimleri veriliyor.

3.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz