SANKO ÜNİVERSİTESİ NİZİP’TE KARİYER GÜNÜ DÜZENLİYOR

SANKO ÜNİVERSİTESİ NİZİP’TE KARİYER GÜNÜ DÜZENLİYOR

SANKO ÜNİVERSİTESİ NİZİP’TE KARİYER GÜNÜ DÜZENLİYOR

SANKO Üniversitesi Tıp ve Sağlık bilimleri fakülteleri akademisyenleri, 13 Mart 2019 Çarşamba günü Nizip'te "Hedeflerinize Ulaşmak Elinizde" konulu kariyer günü kapsamında eğitimciler ve öğrencilerle bir araya gelecek

 

Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Lütfi Çakar, Farmakoloji Anabilim Dalı'ndan Dr. Öğr. Üyesi Necla Benlier, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Hemşirelik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Arzu Tuna, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nevin Ergun ile Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nden Öğr. Gör. Funda Esin Fakılı mesleki sunumlar ve bölüm tanıtımı yapacak.

 

13 Mart 2019 tarihinde Nizip Belediyesi Nikah Salonu'nda saat 10.00'da başlayacak kariyer gününe dileyen herkes katılabilecek.

 

SANKO ÜNİVERSİTESİ

2013 yılında kurulan SANKO Üniversitesi'nde Tıp Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümlerinde lisans düzeyinde, Moleküler Tıp, Hemşirelik, Biyolojik ve Biyomedikal Bilimler ile Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanlarında yüksek lisans ve Biyoistatistik alanında Doktora eğitimleri veriliyor.

www.gaziantephaberler.com

 

11.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz