Şahinbey Ampute deplasmanda galip: 3-0

Şahinbey Ampute deplasmanda galip: 3-0

Şahinbey Ampute deplasmanda galip: 3-0

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı üst üst üste aldığı galibiyetler serisini İstanbul Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı karşısında da sürdürerek rakibini deplasmanda 3-0 mağlup etti.

 

Sezona hızlı başlayarak içerde ve dışarda aldığı farklı galibiyetlerle rakiplerinin korkulu rüyası haline gelen Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı, ligin üçüncü haftasında İstanbul Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı'nı deplasmanda 3-0 mağlup ederek galibiyet serisini sürdürdü. Oldukça çekişmeli geçen karşılaşma sonrasında gülen taraf mavi-beyazlı takım olurken, futbolcular ve teknik heyet alınan galibiyeti Onursal Başkan Mehmet Tahmazoğlu'na, Kulüp Başkanı Cuma Güzel'e ve taraftara armağan ettiler.

 ŞAMPİYONLUK YOLUNDA İLERLİYORUZ

 Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulüp Başkanı Cuma Güzel, alınan galibiyetten dolayı sporcularını tebrik ederek, "Lige çok iyi başladık, içeride ve dışarıda üst üste aldığımız galibiyetlerle iyi bir çıkış yakaladık. İstanbul Yeditepe Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı ile oldukça keyifli bir karşılaşma oynadık ve futbolcularımız şampiyonluk yolunda bir engeli daha 3-0 gibi net bir skorla geçtiler. Hepsini tek tek kutluyorum. Hedefimiz olan şampiyonluğa adım adım ilerliyoruz" dedi.

9.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz