ŞAHİNBEY AMPUTE BURSA YOLCUSU

ŞAHİNBEY AMPUTE BURSA YOLCUSU

ŞAHİNBEY AMPUTE BURSA YOLCUSU

İlimizi Ampute Futbol Süper Ligi'nde temsil eden  Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol takımı Bursa deplasmanına çıkacak.

Cumartesi günü (bugün) Bursa'ya gidecek olan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol takımı Pazar günü Bursagücü Ampute Spor Kulübü karşısında galibiyet hedefliyor. Ligde yakaladığı istikrarlı çıkışını Bursa'da da sürdürmek isteyen mavi-beyazlı ekip karşılaşmanın hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı.

HEDEFİMİZ GALİBİYET

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cuma Güzel, hedeflerinin galibiyet olduğunu belirterek, "Geçtiğimiz hafta Şehitkamil Ampute Takımı'nı 5-0 gibi farklı bir skorla mağlup ederek ligdeki hedefimize doğru bir engeli daha aşmıştık. Takımız bu hafta deplasmanda Bursagücü Ampute Spor Kulübü ile karışılaşacak. Bu karşılaşmadan da galibiyetle ayrılarak yenilmezliğimizi sürdürmek istiyoruz" dedi.

GALİP GELMEK İSTİYORUZ

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor futbolcuları, Bursagücü Ampute Spor Kulübü maçından galibiyetle ayrılmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, "İnşallah Bursagücü Ampute Sporu deplasman maçından galip gelerek liderliğimizi sürdürmek istiyoruz" diye konuştular.

11.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz