Prof.Ali Gür ve Mehtap Yılmaz  Şamil Tayyar'ı Topa Tuttu.

Prof.Ali Gür ve Mehtap Yılmaz Şamil Tayyar'ı Topa Tuttu.

Prof.Ali Gür ve Mehtap Yılmaz'dan Şamil Tayyar'a Belgeli Yanıt

Gazianteü Üniversitesi ( GAÜN) rektör adaylarından Prof.Dr. Ali Gür ile eşi Gazeteci-Yazar Mehtap Yılmaz, AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'ı adeta topa tuttu. Tayyar'ın iddialarına fotoğraflarla yanıt veren Ali Gür'ün yanı sıra eşi Mehtap Yılmaz'da Tayyar'ı " Ergenekon Günahkarı" şeklinde tanımladı.

GAÜN'de yapılan rektörlük seçiminde sandıktan birinci sırada çıkan Prof.Dr. Ali Gür için YÖK'e " Sakın Ha" şeklinde paylaşım yapan Şamil Tayyar'ın, darbe girişimi sonrası Ali Gür'ün demokrasi nöbetine katılmadığı yolundaki paylaşımına yanıt geldi. Prof.Dr. Ali Gür" Biz sürekli meydanlardaydık.Birileri gibi şov yapıp arkamızı dönüp gitmedik.Hep oradaydık. Herkes kendine baksın" paylaşımını fotoğraflarla belgeledi.

Prof.Ali Gür başka bir paylaşımda ise Şamil Tayyar için " Lağım fareleri 2003 te yazdığım bir tıbbi makaleden dolayı beni kripto ilan edecek kadar çukura düşmüş"dedi.

Gazeteci Mehtap Yılmaz ise

" Şamil Tayyar, bana kaç promille yazdın.TBMM'yi cumhurbaşkanı mı bombaladı"

" Şamil Tayyar GAÜN'ü dizayn etmeye kalkmış! " Ergenekon "Günahkarından pis ittifak" paylaşımını gerçekleştirdi.

İŞTE O PAYLAŞIMLAR:

 

 

21.07.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (3)

Yorum Yaz
Şamil Bey aslında Sayın Cumhurbaşkanımızın FETÖ ile mücadelesini tahfif ediyor.Bu Rektör seçimi istihbarat raporlarından elde edilen bilgilere göre şekilleniyor.
Kanî Küçük3 Eyl 2016 00:45:22
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİNİ MAHVEDEN GERİLERE DÜŞÜREN YÖNETİMİN DEVAMINI İSTEMİYORUZ NE HASTANEYE GİDESİMİZ VAR NEDE OKULUNA . BU YÖNETİM BİRÇOK KADİFİYE DOKTORUNU VE ÖĞRETİM GÖREVLİSİNİ KAÇIRMIŞTIR İŞLERİ GÜÇLERİ RANT VE KOLTUK SEVDASI OLMUŞ. EŞLERİNİ BİLE ALET ETMEKTEN KAÇINMAYAN ŞAİBELİ KİŞİLİKLER İSTEMİYORUZ ARTIK ... GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ŞAMİL TAYYAR BEY İNŞALLAH BUNUN ÜZERİNE SONUNA KADAR GİDERDE KURTULURUZ ARKASI BELLİ OLMAYAN TEHLİKELİ ZİHNİYETTEN.....
Gaziantep sevdalısı23 Tem 2016 15:52:11
Bu konuda Ali GÜR ya da Mehtap YILMAZ'ın değil Sayın Şamil TAYYAR'ın ciddiye alınması gerektiğini düşünüyorum. Ama adı geçen her 2 kişi de iddia edildiği gibi FETÖ'cü değillerse bu da er ya da geç ortaya çıkar zaten!!!
Yaşar OKATAN22 Tem 2016 19:18:02