Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Al

Paykasa Satın Al

Çok daha zahmetsiz ve pratik kullanım vaat etmesinden dolayı internet üzerinden alışveriş yapma oranları her geçen gün artmaktadır. Ancak kredi kartlarının son derece büyük çaplı riskler barındırmasından dolayı farklı ödeme araçlarının kullanımı artmaktadır. Ön ödemeli sisteme sahip olan Paykasa satın al işlemleri bayilik olarak faaliyetlerine devam eden internet sitelerinden yapılırken çokça tercih edilen sanal kartların başında gelmektedir. Gerek sistem işleyişi gerekse güvenli yapısından dolayı Paykasa ile sanal alışverişler kolaylıkla yapılırken kullanımları açısından da en ideal seçenekler arasındadır.

Paykasa Kartların sahip oldukları özellikler birçok açıdan öne çıkmasını sağlarken aynı zamanda bayilikler üzerinden alım işlemleri tamamlanmaktadır. Bunun için üyelik kaydı ya da kişisel ve hesap bilgilerinin verilmesine gerek olmamaktadır. Farklı bakiyelere sahip olan kartların alımları sırasında ücret ödenmesi yeterlidir. Euro kuruna ait bakiyelere sahip olan kartlardan bir veya birkaç tane alım yapılabilir, anında kullanıma başlanabilmektedir. Bununla birlikte Paykasa satın al işlemleri çerçevesinde kişisel veriye gerek olmadığı gibi kullanım sırasında da böyle bir durum yoktur. 16 haneden oluşan pin kodunun kullanımıyla sanal kart üzerinden harcamalar yapılabilmektedir. Türkiye’de aktif olan çeşitli online sitelerde de kullanılabilir durumda olan kartların bakiyelerinin bir ya da birkaç farklı işlemde harcanması mümkündür. Ayrıca kişisel bir kart olmamasından ötürü pin koduna sahip olan herkes kullanımı durumu yakalamaktadır. Ancak karta dair verilerin bulunmaması, takip işleyişinin olmaması ve hesap ya da banka üzerinden işleyişlerinin bulunmaması da güvenli bir yapıya sahip olduğunu ortaya koymaktadır. https://www.paykwikkart.org/paykasa/

Belirli bakiyelerin harcanması için ödeme araçlarından Paykasa tercihi yapılıp pin kodunun yazılması yeterlidir. Bir dakikadan daha az bir süre içinde onay alımı olurken komisyon ücretleri ya da ek işlemlerden doğan kesintiler olmamaktadır. Tüm bakiyenin tamamı yapılan ürün ve hizmet alımlarıyla harcanmaktadır. Bakiyenin tamamlanmasıyla ise kart kullanımı geçersiz kılınmaktadır. Bu süre sonrasında pin kodu ve kartın kullanımdan çıktığı görülürken farklı bir kart satın alma işlemi yapılabilir. Ayrıca Paykasa satın al işlemlerinin gerçekleştiği bayiler üzerinden nakit ihtiyacının karşılanması da hizmetler arasındadır. Gerekli olması durumunda bakiyenin tamamı TL hesabına çevrilerek alınabilmektedir.

12.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz