Orhan Alkaya'dan Fatih Tezcan'a Yanıt: Gel teke tek konuşalım

Orhan Alkaya'dan Fatih Tezcan'a Yanıt: Gel teke tek konuşalım

Orhan Alkaya'dan Fatih Tezcan'a Yanıt: Gel teke tek konuşalım

İktidara yakınlığıyla bilinen Fatih Tezcan, son günlerde gündeme gelen darbe tartışmalarının ardından, "Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız?" dediği ortaya çıktı.

Atatürk'e hakaretten de yargılanan Tezcan, YouTube kanalında 5 Mayıs'ta paylaştığı videoda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek, "Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz, idam edeceğiz diyorsunuz. Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan'ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede" dedi.

Fatih Tezcan'ın bu açıklamasına herkesin çok iyi tanıdığı  şair, yazar, tiyatro ve sinema oyuncusu, yönetmen ve gazeteci olan Orhan Alkaya'dan yanıt geldi.

Sanatçı Orhan Alkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda:

" Hayatım darbelere karşı durmakla geçti ama senin gibi cıvatası gevşeklere hâlâ şunu söylemek zorunda kalmanın ıstırabı içindeyim: Eşine evladına dokunmak bizim meşrebimizde yoktur Fatih; gelsene teke tek konuşalım." diye yazdı.

İŞTE O PAYLAŞIM

 
 
 
Orhan Alkaya
 
@alkayaorhan
·
 
Hayatım darbelere karşı durmakla geçti ama senin gibi cıvatası gevşeklere hâlâ şunu söylemek zorunda kalmanın ıstırabı içindeyim: Eşine evladına dokunmak bizim meşrebimizde yoktur Fatih; gelsene teke tek konuşalım.
 
 
Fatih Tezcan: Bir daha sokağa çıkarsak listelerden, kimleri toplayacağımızdan haberiniz var mı;...
Fatih Tezcan: Bir daha sokağa çıkarsak listelerden, kimleri toplayacağımızdan haberiniz var mı; karınızı,
12.05.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz