"ÖKÜZ " Gaziantep'te Bu da Yaşandı

"ÖKÜZ " Gaziantep'te Bu da Yaşandı

Kadınlara silah çekti

Gün geçmiyorki Gaziantep'te silahların çekildiği bir olay olmasın. Gün geçtikçe büyüyen, gelişen ve buna paralel olarak nüfusu artan Gaziantep'te artık magandalar trafiğe indi. Şehrin trafiği hergeçen gün daha da karmaşık hale gelirken, trafik magandaları da gün geçtikçe farklı görüntülerle karşımıza çıkıyor ve Gaziantep  adına utanç görüntülerinin ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Gaziantep’in Emek Mahallesi’ndeki Şakir Sabri Caddesi’nde akşam saatlerinde 01 EPT 75 plakalı ticari otomobil ile 27 FJ 609 plakalı şahıs otomobili aşırı hız yüzünden kaza yaptı. Kazada can kaybı yaşanmazken otomobil içinden çıkan şahsın silah çekmesi ise olası bir faciaya davetiye çıkarttı. 


SİLAHINI ÇEKEN ŞAHIS TEHLİKE SAÇTI


İki kadın sürücünün kontrolünde bulunan ve kaza yapan araçlardan birisinin içinden çıkan ve aracı kullanan kadınlardan  birisinin babası olduğu iddia edilen şahıs silahına davrandı. Trafikte kaos ortamı oluşturan şahsı cevre sakinlerinin 155 Polis ihbar hattını aramasıyla olaya polis ekipleri müdahil oldu. Araçtaki şahsın üstünde  silah taşıması akıllara bir soru daha getirerek bireysel silahlanmanın önüne geçilmesi gerektiği hususunu bir kez daha gözler önüne serdi. 6.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz