Neler oluyor Gaziantep.Cinayetsiz günün geçmeyecek mi? Bir Vahşet Daha

Neler oluyor Gaziantep.Cinayetsiz günün geçmeyecek mi? Bir Vahşet Daha

Cinayetin başkenti konumuna gelen Gaziantep'te bugün iki kişi birden öldürüldü.

Yine Gaziantep, yine cinayet. Gün geçmiyorki bir cinayetsiz bir gün geçmesin.Cinayetin başkenti konumuna gelen Gaziantep'te bugün iki kişi birden öldürüldü. Sabah saatlerdnde tedavi için ekip otosu ile hastaneye giden şahıs, polislerin arasında, dışarıdan açılan ateşle ölmüştü. Az önce meydana gelen olayda ise 24 yaşındaki Niyazi Tabur hayatının baharında bir cinayete kurban gitti. Parkın içersinde göz göre göre 35 yerinden hunharca öldürüldü. Sanık suç aletiyle birlikte polise teslim oldu."

Gaziantep'te işlenen korkunç cinayet olayında 24 yaşındaki Niyazi Tabur isimli genç parkın ortasında 35 bıçak darbesiyle hurharca öldürüldü. Sanık olaydan sonra giderek polise teslim oldu. 

İddiaya göre cinayet olayı Gaziantep'in Şahinbey ilçesi Binevler Mahallesinde bir parkta meydana geldi. 24 yaşındaki Niyazi Tabur, parkta karşılaştığı ve daha önce husumeti olan Mehmet F.K ile karşılaştılar. Her iki şahıs ilk önce ağız dalaşı yaparak kavgaya tutuştular. Kavganın ardından Niyazi Tabur Parkın ortasında vucüdunu çeşitli yerlerinden almış olduğu 35 bıçak darbesiyle kanlar içinde yere yığılarak olay yerinde can verdi. 

Cinayet zanlısı olduğu ileri sürülen Mehmet F.K. olay yerinden kaçarak bir müddet sonra polis merkezine giderek suç aleti bıçakla teslim olduğu öğrenildi. 

 olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. 

17.04.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz