Meral Akşener: İyi Parti seçime girecek, herkes ayağını denk alsın

Meral Akşener: İyi Parti seçime girecek, herkes ayağını denk alsın

Meral Akşener, erken seçim kararı sonrası seçime giremeyeceğinin söylenmesi üzerine "İyi Parti seçime girecek, herkes ayağını denk alsın" açıklamasında bulundu

İyi Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener: "Abiler korktu. Ben bu abilerin korktuğunu biliyordum ama bu kadar korktuklarını düşünmüyordum. Korkunun ecele faydası yok, 24 Haziran'da iktidara geleceğiz." dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener “An itibarıyla seçim çalışmalarına başlıyoruz. Ben Cumhurbaşkanı adayıyım 100 bin imza ile aday olacağım. Herkes ayağını denk alsın. İyi Parti seçime girecek ve alacak” dedi

Gazete Karınca ve Cumhuriyet'te yer alan haber şöyle:

İstanbul’da açıklamalarda bulunan Akşener, şunları söyledi:

”Türkiye’nin gerim gerim gerilmekten bıktığını biliyorum. Aziz Türk milletinin bıktığını, artık kusma haline geldiğini biliyorum bu aşırı gerginlikten.

Biz birinci kongremizi 10 Aralık’ta tamamladık. 68 il ve ilçe teşkilatımız buna bağlı olarak kuruldu. Ve o günden itibaren saydığınızda 10 Haziran itibariyle seçime girmeye hazırdır.

Herkes ayağını denk alsın. İYİ Parti seçime girecek ve alacak. Abilerin de bu kadar korktuğunu görmüş olduk. Onlar adına gerçekten üzüldüm. Hayırlı olsun seçim milletimize.”

 

18.04.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz