Merakla Beklenen Wonder Women  Filmi

Merakla Beklenen Wonder Women Filmi

Merakla Beklenen Wonder Women Filmi

Sinema perdesinin son birkaç sene içerisinde en büyük ziyaretçileri süper kahramanlar olmaktadır. Özellikle de her bir kahramanın kendisine has özelliği ve ileri seviyeli bir macera akışına sahip olması da, izleyici için etkili bir oluşumun kapılarını açmıştır. Tabii bu kapıyı hayranları için son seviyeye kadar açmasını başaran en önemli stüdyolardan birisi de DC olmaktadır. Batman, Superman, Flash ve Joker tarzında kendisine has karakterler ile yoluna devam eden ve sinema vizyonlarını da abluka altına alan bu stüdyonun son harikası ise Wonder Woman oldu.

DC'nin alışılageldik erkek süper kahraman modellerinin aksine tamamen muazzam bir güzelliğe sahip olan bu kahraman, izleyicisinin gönlündeki yeri de sağlama almaktadır. Öyle ki, daha evvel Batman ile Süperman'in macerasında kısa bir süreliğine karşımıza çıkan ve o an içinde güzelliğiyle bizleri kendisine hayran bırakan bu kahraman, ilk solo macerasında da aynı etkileşimi sunmayı amaçlamaktadır.

Üstelik gerçekten de muazzam bir güzelliğe sahip olan bu kahraman sayesinde de sizler ilk defa farklı bir DC macerasının içerisine dahil olmuş olacaksınız. Güzelliği ile dillere destan olan Wonder Woman'ın bu ilk macerasında ise sizler kahramanın doğduğu topraklara dahil olacaksınız. Hayatı boyunca savaşçı amazon kadınları ile birlikte yaşayan bu kahraman, Amerikan savaş uçağının adasına düşmesi ile birlikte de Dünya savaşını durdurmak adına kendi uygarlığından ayrılma kararı alır. Tamamen gerçekçi ve fantastik bir tonlama ile yola devam etmekte olan film, her sahnesinde de sizler açısından etkili bir anlatı imkanı tanımaktadır. Sizler ise son dönem görsel teknolojinin her bir harikasına bu film ile ulaşacak, kendiniz için dolu dizgin bir macera yakalamış olacaksınız.

Tabii şunu da kesinlikle unutmamak gerekir ki, sinema ve fantastik oluşumun en değerli kuruluşlarından biri olan DC, Wonder Woman sayesinde yepyeni bir çağa erişmiştir. Keza son senelerde çıkardığı filmlerden dolayı eleştirilerin odak noktası haline dönüşen bu stüdyonun son filmi sayesinde sizler de bakış açınız olumlu yönlerde pekiştirmiş olacaksınız. Hepiniz için şimdiden güzel seyirler dileriz.

 

7.06.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz