Mazot Tabancası Odaksan Garantisiyle

Mazot Tabancası Odaksan Garantisiyle

Mazot Tabancası Odaksan Garantisiyle

Mazot tabancaları araçlar için önemli bir parçadır. Mazot tabancası ile yakıt depodan emilir ve motora iletilir. Dizel araçlarda bulunur ve araçtan daha iyi şekilde verim alması sağlanır. Belli bir basınç altında çalışır ve depo ile motor arasında yer alır. Motor çalıştığı sürece devrededir. Maksimum ve uzun devir çalışma gücü olup, güvenliklidir. Gürültü seviyesi az olup, yeterli derecede yakıtı enjeksiyon ile sağlar.

Mazot Tabancaları Nasıl Çalışır?

Aracınız hızlıyken tekleme yapıyor ya da marş çalışmıyorsa mazot tabancaları ile kısa sürede duruma müdahale edersiniz. Benzin azaldığı zaman araç devir almaz. Araç yakıtı ise aşırı derecede artar. Yakıt pompasından ise ses gelir. Mazot tabancası ile herhangi bir sorunla karşılaşmamak için benzin kalitesine de dikkat edilme.

Odaksan Garantisinde Mazot Tabancaları

Mazot pompası mazotu depodan emer ve motora iletir. Benzin pompası LPG ya da benzinli araçlarda bulunur. Dizel araçlarda ise mazot pompası vardır. Ön ve çoklu püskürtme, süratli manyetik supaplarına kumanda edilir. Dizel motorlarında yakıt sarfiyatı değeri azalır. Manyetik supap kumandalı enjektör, sistemin çekirdek parçasıdır. Püskürtme olayı, motorun kumanda ünitesinden manyetik supaba giden sinyal ile başlar. Püskürtülen miktar basınç ile alakalıdır. Yüksek basınçlı piston yakıt pompasını oluşturur. Yakıt pompası, düşük dönme momentleriyle çalıştığından pompanın tahrik yükü azalır. Binek otomobillerde distribütör pompalar, ticari araçlardaysa sıra tipi pompalar kullanılır.

Pressol yağlama ekipmanları ve dizel akaryakıt sistemleri konusunda odaksan Odak Makine Sanayi ve Ticaret firması Türkiye distribütörü olup garaj ve servis ekipmanları konusunda eğitimli kadrosuyla sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Kalite anlayışı prensibi ile hareket ederek müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimseyen firma satış ve satış sonrası teknik desteği de sizlere sağlar. http://odaksan.com.tr/fmt-dizel-akaryakit-ve-mazot-transfer-pompalari/ sitesinden online satış mağazasına girerek ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Katalog ürünlerinden seçtiğiniz modeller aynı gün sevkiyata verilir. Sınırsız yedek parça ve kesintisiz hizmet ağı ile çalışır. Garanti kapsamı dışında olan bakım ve testler ise sizlere bildirilir. Test edilmeyen ürünler kesinlikle servisten çıkışı yapılmaz.

31.05.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz